Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cenu pagastam meklēs pārvaldnieku 6

Izvērtējot informāciju par Cenu pagasta pārvaldnieka amata pienākumiem un darba uzdevumiem, Ozolnieku novada domes deputāti domes sēdē nobalsojuši par grozījumiem Ozolnieku novada pašvaldības 2018. gada štatu sarakstā, paredzot no 1. jūnija likvidēt klientu apkalpošanas speciālista vietu Ānes pakalpojumu centrā, tās vietā izveidojot Cenu pagasta pārvaldnieka amata vietu.

Pašvaldībā tiek skaidrots, ka šāds amats perspektīvā nodrošinās vienotu un pārskatāmu Cenu pagasta teritorijas pārraudzību, kā arī veidos ciešāku saikni ar pašvaldību. “Tā nebūs jauna štata vieta, bet ar saimnieciskām funkcijām tiks papildināti šī brīža klientu apkalpošanas speciālista Ānē amata pienākumi. Vienlaicīgi tiks saglabāta arī klientu apkalpošana vienu vai divas dienas nedēļā,” skaidrots pašvaldības informācijā.

Informācija pašvaldības mājaslapā liecina, ka klientu apkalpošanas speciālista amatā ir Larisa Veipa. Martā viņa atalgojumā saņēma 455,64 eiro. 2012. gadā par ilggadēju un priekšzīmīgu darbu ar iedzīvotājiem Ozolnieku novada pašvaldība L.Veipai piešķīra Atzinības rakstu.

Iepriekš Ozolnieku novada domes deputāts Ervīns Vēveris atzina, ka Cenu pagasts nav mazāks par Salgales pagastu, tādēļ, iespējams, tam būtu vajadzīgs savs pārvaldnieks. Savukārt deputātam Uldim Aināram šāds pārvaldnieka amats nešķita saprotams. “Tas tad būs pārvaldnieks bez pārvaldes, jo Ānes klientu apkalpošanas centrā citu pašvaldības darbinieku nav. Varbūt tādam pārvaldniekam varēs pielikt pie algas,” sprieda deputāts.


FOTO: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 6

ilze

Pilnīgi piekrītu deputāta Ulda Aināra teiktajam.

pirms 8 mēnešiem, 2018.05.18 10:35

Aleksandrs

Atliek cerēt, ka beidzot tiks prasīts darbs, nevis tikai atnākšana uz darbu.

pirms 8 mēnešiem, 2018.05.18 11:00

IHIHIH

Ainārs Ozolnieku novadā jau ir diagnoze...

pirms 8 mēnešiem, 2018.05.21 14:22

vecis

simtreižu labāk ir Ainars nekā kurzemes čigāns gribi redzēt pa ko pārvērtīsies Ozolnieki ja pie šprices tiks cīcis nepaslinko aizbrauc un palūko kā izskatās Bemberu čigānu ,pilī, nebūs jums ne meleorācijas ielas ne klijānu ceļu tā vietā būs jezdauska prospekts dolāra parks un marcinkeviča prospekts

pirms 8 mēnešiem, 2018.05.22 06:59

vecis

dzirdēju runājam it kā pagastveča amatam esot piedāvājies viens no Tukuma čigāniem cik tā patiesība vēlētos uzzināt pasarg Dievs čigānu pa pagastveci ta skaistajam miestiņam ir vakars uz ezera tiešā nozīmē cīči tak ir kā prusaki kur apmetas viens tur tabors velkas pakaļ fu tu

pirms 8 mēnešiem, 2018.05.22 06:32

Vietējās ziņas