Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cer ar traktoru vest uz Rīgu priekšlikumus VARAM rosinātajai reformai 10

Saistībā ar to, ka Ministru kabinets otrdien atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavoto Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu, kas piedāvā reformas rezultātā 119 pašvaldību vietā Latvijā izveidot 39 vietvaras, tostarp apvienot Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada pašvaldības, domubiedru grupa, ko vada uzņēmējs un deputāts Modris Jansons, 2. novembrī plāno sasaukt deputātu, uzņēmēju un iedzīvotāju sapulci, lai paustu attieksmi pret valdības plānu. Valdības apstiprinātais likumprojekts, kas tālāk tiek virzīts uz Saeimu, paredz izveidot 34 novadus, kā arī saglabāt republikas pilsētas statusu Rīgai, Jūrmalai, Daugavpilij, Liepājai un Rēzeknei. Kaut arī VARAM ieceri neatbalsta Latvijas Pašvaldību savienība, kā arī Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada pašvaldības, tai vienbalsīgu atbalstu pauda visi valdības ministri.

Foto: Eva Pričiņa. Visu rakstu lasiet 17. oktobra “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 10

jonas

nu ir s;udi-paliks bez siltām vietiņām,bet Jelgavā ar to kā ir-tā ir.un ko tad deputāts Jansons-biznes nodrošinās-tikai strādā!!!

pirms mēneša, 2019.10.17 11:52

jegavnieks

tadus stulbingus ieliek amatos!mes par to lai Jelgava butu republikas pilseta!nost puci ar vina paddomdevejiem!nost!!!

pirms mēneša, 2019.10.17 11:56

Resnais

Traktorist, paķer līdz kādu slaucēju !

pirms mēneša, 2019.10.17 13:24

Reformists

Beidzot samazinās tautas kalpu siltās vietas!

pirms mēneša, 2019.10.17 16:03

Ziedu veikals

Un kad kolchoznieku aģitbrigāde sasauks iedzīvotājus pie ziedu veikala, kurā domnieki zaceni ar konjaku iepērkas.

pirms mēneša, 2019.10.17 16:17

Tās visas

Jelgavas štellītes vispār varētu aizvākt uz Bausku. Tak uz uzņēmumu reģistru tāpat uz turieni jābrauc, pie viena iztīrītos tā lielā māja no liekiem cilvēkiem - beigtos visādas muļķīgas sapulces un vāvuļošanas, stūra māju varētu atdot kaut kādam bērnudārzam , jauniešu pulciņiem un aktivitātēm. Beigtos tā vazāšanās gar puķu veikaliem ar pudelēm un māžošanās ar angļu karaļnama cienīgiem ziedu pušķiem un citas jēlības , jo šķiet stūramājas vārnu krogs jau sevi sāk izsmelt.

pirms mēneša, 2019.10.17 21:14

kapčukas

Es jau pirms kāda laika rakstīju, ka katru zemnieku saimniecību vajag uztaisīt par novadu, apriņķi vai kaut kādu cita nosaukuma veidojumu, bet ar tādu štatu sarakstu, kāds bija rajonā, kad bija 26 rajoni, bet noteikti ar šodienas novada algām. Tad uz vietas Jelgavas apkaimē pietrūktu cilvēku, kas varētu aizpildīt šos amatus un tie būtu jāieved no Dobeles un Bauskas, ja tur netaisītu katrā zemnieku saimniecībā šos novadus. Nākošais - nauda, ko izmaksāt algās! Sīkums, lai to dod no izlīdzināšanas fonda, lai uzliek lielākus nodokļus.

pirms mēneša, 2019.10.18 08:47

opaps

Vai pēc apvienošanās paliks viena pilsētas "valdība" jeb + visi no pievienotājām pašvaldībām?
P.S. Nāksies palielināt stūra māju.

pirms mēneša, 2019.10.18 10:07

Anita

Krievu pasakā par Kasčeju-ja nocērt vienu galvu,tad ataug jauna.Arī Jansonam atradīsies labs amats,lai neuztraucas un ar traktoriem nedraud.

pirms mēneša, 2019.10.18 11:53

Vietējās ziņas