Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Četrās Jelgavas novada ģimenes ārstu praksēs pabeigti būvdarbi telpu uzlabojumiem 1

Četrās Jelgavas novada ģimenes ārstu praksēs pabeigti būvdarbi, kas saskaņā ar augustā noslēgto līgumu starp Jelgavas novada pašvaldību un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru paredzēja īstenot Eiropas Savienības (ES) fonda projektu ”Primārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana Jelgavas novada pašvaldības četrām ārstu praksēm”, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Pašvaldība nodrošina telpas valsts apmaksāto ģimenes ārsta pakalpojumu sniegšanai, bet piesaistītie ES projektu līdzekļi ļāva uzlabot veselības aprūpes infrastruktūru un padarīt vēl kvalitatīvāku aprūpes pakalpojumu pieejamību.

Lai nodrošinātu ēkas ilgtspējību un energoefektivitāti, lielākie darbi noritēja Ilzes Liepiņas ģimenes ārsta praksē Lielplatonē, veicot apkures sistēmas un jumta seguma nomaiņu, pārseguma siltināšanu un bruģētas apmales ierīkošanu. Arī pārējās trīs ārsta praksēs telpas kļuva plašākas, gaišākas un pacientiem piemērotākas: būvdarbi tika veikti gan Aiņa Dzalba ģimenes ārsta un internista praksē Jaunsvirlaukā, kur atjaunoja trīs telpas, izolācijas un vides pieejamības nodrošināšanai nomainot piecas iekšdurvis un ierīkojot gaisa kondicionēšanas sistēmu, gan Birutas Karlovskas ģimenes ārsta praksē Elejas pagastā, kur četrās telpās demontēja esošo grīdas pamatni un atjaunoja segumu, kā arī nomainīja piecas iekšdurvis un atjaunoja sienas un griestus. Tāpat līdzīgi darbi tika veikti Indras Alksnes  ģimenes ārsta praksē Līvbērzē, atjaunojot divas telpas, kur darbi paredzēja gan grīdas seguma demontāžu un jaunas grīdas ierīkošanu, vecās starpsienas demontāžu un jaunas izveidi, nomainot arī iekšdurvis.

Saskaņā ar noritējušo iepirkuma procedūru, būvdarbus veica uzņēmums SIA “Latbūvnieks”. Projekta kopējie izdevumi ir 63702,44 eiro, no kuriem attiecināmās izmaksas – 32 000 eiro, tai skaitā Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansējums  (ERAF)  - 27 200 eiro un valsts budžeta finansējums – 2880 eiro. Pašvaldības līdzfinansējumu veido attiecināmās izmaksas 1920 eiro apmērā un neattiecināmās izmaksas 31 702,44 eiro apmērā.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

 

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas