Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceturtdien «Zemgales Ziņās»: Apkures rēķini šokē iedzīvotājus; pagastos kļūs gaišākas ielas 4

Februārī, kad vidējā gaisa temperatūra bija gandrīz par septiņiem grādiem zemāka nekā janvārī, arī daudzdzīvokļu namu apsildīšanai tērēts vairāk kurināmā, un tas atspoguļojas šomēnes saņemtajos rēķinos. Tiesa, nosiltinātajos namos par patērēto siltumenerģiju maksā teju uz pusi mazāk nekā pārējie – renovētā mājā apkurei jātērē 62 santīmi uz kvadrātmetru, nesiltinātā – pat divi lati un vairāk.

Ceturtdienas «Zemgales Ziņās» plašāk par apkures rēķiniem un siltumenerģijas cenas veidošanos, kā arī salīdzinājums, cik maksājām par siltumu pērn un cik – šogad. Jelgavas novads ciematos nesīs gaismu Ar pussimt parakstiem kalnciemnieki izcīna apgaismojuma atjaunošanu – vairāki uzņēmumi izrādījuši interesi Jelgavas novada pašvaldības konkursā par apgaismojuma atjaunošanu Kalnciemā. Pagasta pārvaldē lēš – maijā spuldzes tur atkal varētu iedegties. Novada pašvaldība informē, ka šogad ielu apgaismojums tiks uzlabots arī Glūdas, Līvbērzes, Lielplatones, Elejas, Jaunsvirlaukas un Svētes pagastā. Kurās ielās varētu kļūt gaišāks, lasiet ceturtdienas laikrakstā.Studentu pasivitāti saista ar atbildības trūkumuFakts, ka pašpārvaldes domes vēlēšanās atdot savu balsi par vienu no diviem sarakstiem pie urnām devās tikai piektā daļa no sešiem tūkstošiem LLU studentu, ilustrē studentu aktivitāti ārpus mācību procesa. Tā uzskata jaunā LLU Studentu pašpārvaldes vadītāja Signija Dziļuma, kura par studentu vadītāju ievēlēta tikai ar otro piegājienu. Par vienu no galvenajiem darbiem viņa sauc jauniešu iesaisti aktivitātēs.  Vajag milimetra precizitātiAelita Dumpe Jelgavas Mūzikas vidusskolas 90. jubilejai gatavojas gan kā pedagoģe, gan kā orķestra mūziķe. Ceturtdien pulksten 17.30 koncertu sniegs viņas un vēl četru pedagogu mācītie mūzikas skolas klašu vijoļspēles audzēkņi, bet pēc nedēļas viņa kā Aigara Meri vadītā Jelgavas kamerorķestra koncertmeistare piedalīsies Antonīna Dvoržāka Čella koncerta atskaņojumā (solists Maksims Beitāns). Interviju ar profesionālu mūziķi un pedagoģi Aelitu Dumpi lasiet laikraksta ceturtdienas numurā.Ceļā uz Tīģera krastu – pieticīgie dzīves apstākļi nebiedē Agritu Drēsku doties palīgā nelielai latviešu dibinātai skolai BolīvijāJelgavas Spīdolas ģimnāzijas komercklases un Ventspils augstskolas Ekonomikas un pārvaldības fakultātes absolvente Agrita Drēska kārto ceļasomas uz tālo Bolīviju Dienvidamerikā. Ne tādēļ, lai tur sāktu biznesu, kāptu pa karjeras kāpnēm vai spodrinātu savas profesionālās prasmes grāmatvedībā, bet apliktu virtuves priekšautu, ņemtu rokā grīdas lupatu un darbotos nelielā reiz latviešu dibinātā misijā. Tā nav vienkārša modernā cilvēka kāre piedzīvot ko eksotisku un dabai tuvu. Agrita ir kristiete. Ar būtību un sirds aicinājumu kalpot Dievam un tuvākajam.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Bleezu bars.

Nav jau tikai gaazes cenas kaapums vien. Taa gaaze, kas tiek padota ir ruupiigi atskaidiita. Lai ieguutu veelamo siltumu telpaa ir jaanokurina krietni lielaaks daudzums taa saucamaas " gaazes". Vienkaarsi - bleezi! Chakaree kaa var.

pirms 6 gadiem, 2012.03.23 00:06

Zaļenieku pagastā nu noeikti gaišākas ielas nav kļuvušas. Visu pagajušo nedēļu vakaros, kad satumsa vispār nedega iels apgaismojums. Uz ko mēs ekonomējam? Apkures rēķini mums noteikti nav, jo paši esam spiesti gādāt par savu siltumu mājās....

pirms 6 gadiem, 2012.03.22 15:36

QQ

Apkures rēķinus vairs nav iespējams nomaksāt,kad celsies algas,cik var mūs spīdzināt?

pirms 6 gadiem, 2012.03.22 14:27

Gāze

Ja valdība nedomā par šķidrās gāzes termināla celtniecību,nākošo gadu apkure būs
vēl dārgāka,jo krievijas gāzes monopola apetīte aug

pirms 6 gadiem, 2012.03.22 10:16

Vietējās ziņas