Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceturtdien «Zemgales Ziņās»: Novads apdrošināšanu grib pat tad, ja vainīga šofera rupja neuzmanība; liek atmaksāt negodīgi iekasēto 8

Meklējot apdrošināšanas kompāniju, kas nākamos 12 mēnešus atlīdzinātu skādi, ja tāda atgadītos automašīnām vai autobusiem, Jelgavas novada pašvaldība konkursa nolikumā izslēgusi jebkādu savu atbildību par iespējamām avārijām.

«Apdrošināšanas atlīdzība nevar tikt atteikta vai samazināta, ja transportlīdzekļa vadītājs ir izraisījis ceļu satiksmes negadījumu rupjas neuzmanības dēļ,» teikts nolikumā. Lai gan vairākus pretendentus tāds nosacījums nav atbaidījis pieteikties iepirkumā, atsevišķas kompānijas un nozares asociācija to dēvē par pretlikumīgu. Plašākus komentārus lasiet laikrakstā ceturtdien.Ārstniecības iestādēm liek atmaksāt negodīgi iekasētoLielāks operāciju manipulāciju skaits, nekā tās faktiski veiktas, kā arī nepamatoti uzrādītas anestēzijas un sonogrāfijas manipulācijas. Šādus pārkāpumus Veselības inspekcija konstatējusi Jelgavas poliklīnikas darbībā, liekot iestādei atmaksāt veselības aprūpes budžetā 7,35 tūkstošus latu. Poliklīnikas vadība inspekcijas secinājumiem nepiekrīt, taču prasīto summu ir samaksājusi. Veselības inspekcija aicina pacientus sekot līdzi, vai saņemtā ārstēšana atbilst tam, ko norāda paši mediķi.Kādus pārkāpumus inspekcija visbiežāk konstatē medicīnas iestāžu darbībā, lasiet ceturtdienas «Ziņās». Koku eksporta rekordu jūt arī Jelgavas pusēModernas tehnoloģiskās līnijas palaišana cēlkoka grīdu rūpnīcā «Amber Wood» Jaunsvirlaukas pagasta Vārnās un jaudīgāka strāvas transformatora uzstādīšana masīvu priedes koka mēbeļu rūpnīcai «Eibe L», kas atrodas Jelgavā, Graudu ielā, liecina par ražošanas pieaugumu kokapstrādē.2011. gadā Latvijas kopējais eksportētās produkcijas apjoms sasniedzis augstāko vērtību atjaunotās valsts neatkarības laikā – 1,15 miljardus latu. Latvijas Dabas fonds tomēr ir nobažījies par ievērojamo kailciršu īpatsvaru mežizstrādē un dabas bioloģiskās daudzveidības samazināšanos. Par to, kā augšupeju izjūt Jelgavas puses kokapstrādes uzņēmumu, lasiet ceturtdienas «Ziņās».Koncerts Maijas Sālzirnes piemiņaiSvētdien, 12. februārī, Jelgavas kultūras namā notiks koncerts «Māras zīmē», kurā tiks rādītas horeogrāfes Maijas Sālzirnes (1939 – 1993) dejas. Interviju ar koncerta idejas autori un galveno īstenotāju, Tautas deju ansambļa «Diždancis» vadītāju Ievu Kareli lasiet laikraksta ceturtdienas numurā.Ziemas spelgonis piepilda patversmiLielajā salā Dzīvnieku izolatorā Jelgavā, Helmaņa ielā 8, nogādāts tik daudz klaiņojošu kaķu un suņu, ka visiem teju vairs nepietiek vietu. Mīļdzīvnieki patversmē ir siltumā un pabaroti, taču ilgojas pēc īstām mājām un saviem saimniekiem. Par dzīvniekiem, kas meklē mājas, lasiet ceturtdienas laikrakstā.Plašāk lasiet «Zemgales Ziņu» 9.februāra numurā.• Drukātas avīzes saturs pieejams arī portālā zz.lv, ko var atrast sadaļā «Avīze» vai spiežot šeit .• Reģistrējoties portālā, tā konta papildināšana iespējama, spiežot šeit .• Tāpat portālā iespējams abonēt avīzi, par ko sīkāka informācija - šeit .

Pievieno komentāru

Komentāri 8

skaisti

visi ir vienlīdzīgi likuma priekšā , bet ir daži vienlīdzīgāk, piemēram -Zieča ar savu komandu!

pirms 6 gadiem, 2012.02.09 21:46

opis

No šeit publicētā gabala neko nevar saprast.
Prasība ir pilnīgi loģiska, jo apdrošināts ir domes īpašums (dome kā tāda nevar izraisīt CSN) un, ja autovadītājs ir izraisījis CSN aiz rupjas neuzmanības, tad apdrošinātājs atlīdzina domei un domei jau ir pilnīgi pie kājas vai CSN bijis dēļ rupjas neuzmanības vai kā citādi.
Šāda prasība neliedz apdrošinātājam piedzīt regresa kārtībā no vainīgā šofera attiecīgos izdevumus. Domes iegūst, jo: 1. Saņem kompensāciju uzreiz; 2. Nav jātiesājas ar šoferi (kuram iespējams nav tādas naudas). Fiziska persona nevarētu prasīt apdrošināšanas atlīdzību, ja CSN izraisīts aiz rupjas neuzmanības, bet juridiskai es šķēršļus nesaskatu.
ZZ bieži raksta neķerot lauku un parasti savu gara darbu neatsauc (avīzi nepirkšu) Varbūt kāds no ZZ var manis rakstīto pakomentēt?

pirms 6 gadiem, 2012.02.09 14:07

Agents

Novads atkal izcelas ar aspratibam. Tads nosacijums tikai sadardzinas pakalpojumu, bet reali dzivee apdrosinatajiem, kuri pieteikusies, ir specigi juristi un zinas, ka atlidzibas vajadzibas gadijuma izmaksu noraidit :)))) Un noteikti liguma bus punkti ar sikiem burtiem rakstiti, kurus novada juristi nespes izlasit un izprast.......

pirms 6 gadiem, 2012.02.09 13:26

zocialists Ivars Jakovļevs

deputātus vajaga uztaisīt atsaucamus! - tad viņi kustinās jačemeņus un vāveres- strādājot nevis Lielā vepra interesēs un domās tika par savu maku, radinieku iekārtošanu darbos, otkatiem....

pirms 6 gadiem, 2012.02.08 23:13

Jampāzijs no Elejas

Tā viņš ir,Neviens Muļķu zemes ierēdnis nenes nekādu atbildību.Saraino vepri un viņa varzu ieskaitot.

pirms 6 gadiem, 2012.02.08 22:49

zocialists Ivars Jakovļevs

labvakar!

Kā ziečam ar motoru???- Vai furičit kā- pulkstenis seiko un jau atkal var likt aiz krāga??
kas tur palika ar to galertiņu vājiniekam un mazo kortelīti?
Samogonku jau glaunie lauku kungi tagadējos laikos laikam nemaz nedzer.

Ziedon,- gaidam kādus jaunus cirkus! Ilgi jau nebūs - gan ko savārīsi atkal uz urrā!

pirms 6 gadiem, 2012.02.08 22:09

Vietējās ziņas