Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceturtdien «Zemgales Ziņās»: Zemnieki: Deputāti nezina, par ko paši spriež; Ņevoļskis atkal prasa Vidža patriekšanu; ko sola otrie novada svētki 4

Lai gan tieši kooperatīvu veiksmīgā attīstība sekmējusi lauksaimniecības produktu eksporta «sprādzienu», pēdējā laikā uzrādot gandrīz 40 procentu pieaugumu gadā un tuvojas apjomam miljarda latu vērtībā, Saeima, noraidot Kooperatīvo sabiedrību likuma grozījumus, aizlikusi kāju priekšā iespējai vēl straujāk attīstīties ne tikai zemnieku, bet arī mežsaimnieku kooperatīviem.

Ņemot vērā valdības deklarācijā izteikto apņemšanos atbalstīt kooperāciju, pēdējie notikumi nokaitinājuši Zemgales zemniekus, tāpēc viņi šonedēļ ņēma deputātus aiz rokas un veda klātienē rādīt, kā saimnieko kooperatīvi. Gan izrādījās, ka daža Saeimas deputāta līdzpaņemtā atvase pat nezināja, kā rodas tāds ikdienā bieži lietots produkts kā piens. Jelgavas Domes opozicionārs Ņevoļskis atkal prasa Vidža atstādināšanu no amataIzsakot uzņēmuma «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (NĪP) valdes loceklim Jurim Vidžim   pārmetumus pilnvaru pārkāpšanā un neprasmē komunicēt ar klientiem, Jelgavas Domes neatkarīgais deputāts Sergejs Ņevoļskis aicina Jelgavas Domi nākamajā sēdē no amata atsaukt pašvaldības kapitālsabiedrības šefu. J.Vidžis pārmetumus gan noraida, piebilstot, ka deputāts ir viņa konkurents un jau pazīstams renovācijas pretinieks. Naudas trūkuma dēļ LLU var atļauties tikai nelielus remontusŠovasar Latvijas Lauksaimniecības universitātē finansējuma trūkuma dēļ paredzēts veikt tikai nelielus remontdarbus. Lielāks uzsvars tiek likts uz koplietošanas telpām dienesta viesnīcās, kā arī auditoriju kosmētiskajiem remontiem. Ceturtdien laikrakstā plaša publikācija, kur, kādus un cik dārgus remontus šogad plāno LLU.Ulmaņpuikas lielais dzīvotprieks Žanis Mainieks jau vairāk nekā 50 gadus ir jelgavnieks. Krietnais vīrs pēc pāris nedēļām svinēs savu 93. dzimšanas dienu, taču, neskatoties uz cienījamiem gadiem, viņš ir apņēmības pilns sagaidīt arī savus 100. Žanis pasaulē nācis teju vienā laikā ar Latvijas dibināšanu – tikai nieka astoņus mēnešus vēlāk. Viņš joprojām aktīvi seko līdzi poliskajiem procesiem Latvijā, slavē Kārli Ulmani un nebaidās kritizēt šodienas valdību par pensionēšanās vecuma paaugstināšanu, milzu kredīta ņemšanu un citām lietām. Plašāk par sirmā kunga dzīvi – portretaprakstā ceturtdien.«Kultūra ir kā nezāle – ravē cik gribi, vienalga neizravēsi,» pirms otrajiem Jelgavas novada svētkiem Dzintra Zimaiša noskaņota optimistiski«Otrie novada svētki 7. jūlijā Elejas muižas parkā būs citādi nekā pirms gada,» sola Jelgavas novada pašvaldības Kultūras nodaļas vadītāja Dzintra Zimaiša, jo «atkārtoties nav kultūras darbinieka cienīgi». Par gaidāmajiem svētkiem un nedaudz arī par ikdienu lasiet intervijā ar Dz.Zimaišu laikraksta ceturtdienas numurā.Plašāk lasiet «Zemgales Ziņu» 5.jūlija numurā.• Drukātas avīzes saturs pieejams arī portālā zz.lv, ko var atrast sadaļā «Avīze» vai spiežot šeit .• Reģistrējoties portālā, tā konta papildināšana iespējama, spiežot šeit .• Tāpat portālā iespējams abonēt avīzi, par ko sīkāka informācija - šeit .

Pievieno komentāru

Komentāri 4

zinu minu

Ņevoļskis grib Vidža vietā - tur tā sāpe

pirms 6 gadiem, 2012.07.05 18:30

to Novolski

Kā to Vidžu patrieksi,no domes daudzi japatriec,mafija nav uzvarāma

pirms 6 gadiem, 2012.07.05 13:51

Vietējās ziņas