Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ASV beigušās biļetes uz Obamas vēlēšanu nakts pasākumu

Dažas dienas pirms Amerikas Savienoto valstu (ASV) prezidenta vēlēšanām demokrātu prezidenta amata kandidāta Baraka Obamas fani ir sašutuši, jo beigušās visas biļetes uz vēlēšanu nakts pasākumu, kas notiks Čikāgā, Granta parkā, par novēroto ASV pastāstīja Latvijas Zaļās partijas līdzpriekšsēdētājs Viesturs Silenieks.

Demokrātu mājaslapā vēl gan ir iespējams pieteikties elektroniskā veidā uz biļetēm, taču nav garantiju par to, ka biļetes būs. Jau pašlaik tiek gatavota pasākuma vieta un apkārtne ir iežogota ar žogiem, un teritorija tiek apsargāta. Visiem, kam būs iespēja piedalīties pasākumā, būs jāiziet stingra drošības kontrole, tādēļ visi tiek aicināti neņemt līdzi somas, krēslus, bērnu ratiņus, plakātus un tiek aicināti ierobežot līdzi ņemamo priekšmetu apjomu. Kā arī katram ir jābūt personu apliecinošam dokumentam ar fotogrāfiju.Čikāgas municipalitātes izsniegtajā publisko pasākumu atļaujā ir minēts, ka pasākumā piedalīšoties ap 7500 dalībnieku un ap 65 000 apmeklētāju. Čikāgas mērs Ričards Deilijs uzskata, ka apmeklētāju skaits varētu būt vismaz viens miljons, informē Silenieks.Taču iedzīvotājiem esot dažāds skatījums uz šo pasākumu - vieni pauž neizpratni kādēļ pilsētai ir jātērējas, veicot drošības pasākumus, jāorganizē papildus transports kāda cilvēka privātās ballītes dēļ, jo izdevumi Čikāgas pilsētai sasniedz aptuveni divus miljonus ASV dolāru, taču Obama esot solījis visus izdevumus segt.Vairākums Obamas atbalstītāju ir gatavi doties uz Čikāgu pat no otras ASV malas, kā arī no Eiropas. Tam iemesli ir visdažādākie - sākot no tā, ka viņi ir noguruši no divus gadus garās reklāmas kampaņas un grib klātienē paskatīties, kā tas viss beigsies, gan daudzu cilvēku pārliecība, ka Obama būs nākamais ASV prezidents. Taču daudzi Čikāgas iedzīvotāji vienkārši nāks apskatīties uz savas pilsētas varoni Obamu, uzskata Silenieks.Otrs prezidenta amata kandidāts republikānis Džons Makeins plāno savu vēlēšanu vakaru pavadīt Arizonas štata pilsētas Fīniksas viesnīcā "Biltmore Hotel". Pagaidām neesot īsti zināms par to, kas piedalīsies pasākumā, taču domājams, ka tikai tuvākie cilvēki un nedaudzi žurnālisti, kas ir visu laiku bijuši tuvu klāt un kopā ceļojuši. Uzstāšanās runa tikšot elektroniski pārraidīta medijiem.

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā