Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Krievijā visbiežāk sūdzas par miličiem

Krievijas pilsoņi sākuši mazāk sūdzēties Krievijas Federācijas pilnvarotajam cilvēktiesību jautājumos, taču visvairāk sūdzības saņemtas par tiesībsargājošo iestāžu darbību.

Šādi dati sniegti Krievijas Federācijas pilnvarotā cilvēktiesību jautājumos Vladimira Lukina ziņojumā, kas jau iesniegts prezidentam Vladimiram Putinam. Faktiski katra otrā sūdzība, ko pagājušajā gadā saņēmis Krievijas pilnvarotā cilvēktiesību jautājumos aparāts, ir saistīta ar tiesībsargājošo iestāžu darbinieku pieļautajiem cilvēktiesību pārkāpumiem, norādīts ziņojumā. Pārkāpumi notiek sabiedriskās kārtības sargāšanas, iepriekšējās izmeklēšanas, izziņas, tiesu lietvedības un sprieduma pieņemšanas procesos, kā arī soda izpildē, kas saistīta ar brīvības atņemšanu, precizēts dokumentā. Ziņojumā atsevišķi uzsvērts, ka nemitīgi pieaug sūdzību skaits par cilvēktiesību pārkāpumiem iepriekšējās izmeklēšanas laikā, kā arī par apstākļiem izmeklēšanas izolatorā. Toties, pēc pilnvarotā rīcībā esošajiem datiem, mazāk sūdzību iesniegts par soda izciešanas apstākļiem labošanas iestādēs.

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā