Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbus Jelgavas novada pašvaldības ēkā sāks ar lifta izbūvi un jumta nomaiņu

Saskaņā ar pilnsabiedrības «Uzars grupa» prezentēto darbu grafiku Jelgavas novada pašvaldības administrācijas ēkas rekonstrukciju aizsāksies vienlaikus ar ieejas, garderobes, kāpņu izbūvi un jumta nomaiņu. Līdz ar to jau nākamās nedēļas laikā tiks slēgtas pašvaldības ēkas centrālās ieejas durvis no Pasta ielas un vienīgā ieeja ēkā būs no pagalma puses.

«Uzars grupas» pārstāvji, izstrādājot darbu plānu ēkas rekonstrukcijai, no augusta līdz decembrim plāno izbūvēt liftu, kāpņu daļu no pirmā līdz ceturtajam stāvam, sagatavot mansarda daļu būvdarbiem un veikt jumta nomaiņu. «Īpaša uzmanība tiks pievērsta darbu loģiskam plānojumam un nepieciešamībai nodrošināt gan pašvaldības ikdienas darbu, gan secīgi virzīt būvdarbus atbilstoši projekta laika grafikam. Viens no īpaši svarīgiem soļiem ir arī pašvaldības informācijas tehnoloģiju sistēmas pārvietošana, izbūvējot tai atbilstošu servera telpu. Tādējādi tiks nodrošināts, lai pašvaldības ikdienas darbs projekta īstenošanas laikā netiktu traucēts nevienā no tās kompetences aspektiem,» skaidro pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.Laulību ceremoniju zālē, kas tiks izbūvēta, paplašinot pašreizējo mazo telpu, būvdarbi sāksies nākamajā gadā. Tāpēc pāriem, kas nodomājuši Jelgavas novada dzimtsarakstu nodaļā slēgt laulību šogad, vēl būs pieejama pašreizējā zāle. Līdz ar jauno gadu laulību ceremonijas norisei pāriem tiks piedāvāta iespēja kā pasākumu vietu  izvēlēties zāli Valgundē, Jaunsvirlaukā vai Vircavā. Jau rakstīts, ka ēkas rekonstrukcijas izmaksas 599 000 latu bez pievienotās vērtības nodokļa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas