Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Divas dienas būs slēgts Raiņa un Kalpaka ielu krustojums; vēlāk slēgs Akadēmijas un Raiņa ielu krustojumu 6

Nākamās nedēļas sākumā autovadītājiem jārēķinās ar ierobežojumiem satiksmē Raiņa ielā, kur turpinās rekonstrukcijas darbi. Izmaiņas būs arī Katoļu ielā, kas ir viena no remontdarbu apbraukšanas ielām.

Pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība» informē, ka no 2.maija līdz 4.maijam būs slēgts Pulkveža O.Kalapaka un Raiņa ielas krustojums, lai veiktu posma kvalitātes pārbaudes. Apbraucamais ceļš organizēts pa Pētera ielu, Zirgu ielu un Tērvetes ielu vai Sakņudārza un Svētes ielām. Sabiedriskā transportam satiksme minētajā posmā tiks nodrošināta.Savukārt 7.maijā dienas laikā satiksmei tiks slēgts Akadēmijas - Raiņa ielu krustojums. Apbraukšanas ceļš visiem transporta līdzekļiem organizēts pa Sudrabu Edžus ielu, Katoļu ielu un Driksas ielu.  Tranzīta transportam ieteicams izmantot Rūpniecības un O.Kalpaka vai Dambja ielas, skaidro pašvaldības aģentūrā.Sabiedriskā transporta pietura no Akadēmijas ielas (pie Lauku inženieru fakultātes) tiek pārcelta uz Katoļu ielu pie Vivo centra. Lai nodrošinātu sabiedriskā transporta netraucētu kustību, tiek aizliegta transporta līdzekļu apstāšanas un stāvēšana apbraucamā ceļa posmos - Katoļu ielā no Raiņa ielas līdz Driksas ielai un Katoļu ielā pirms Sudrabu Edžus ielas 20 metru zonā. Driksas ielā tiek mainīti brauktuves horizontālie apzīmējumi, lai nodrošinātu autobusu netraucētu kustību no Katoļu uz Driksas ielu.Katoļu ielā pirms Raiņa ielas tiks ierīkotas gājēju pieturas un ātruma ierobežošanai uzstādīti sliekšņi.Akadēmijas ielas posmos no Sudrabu Edžus ielas līdz Raiņa ielai un no Raiņa ielas līdz Driksas ielai organizēta divvirzienu satiksme, lai nodrošinātu transporta piekļūšanu šajos posmos esošiem objektiem. Transporta līdzekļu stāvēšana Akadēmijas ielas posmā no Sudrabu Edžus ielas atļauta tikai labajā pusē, bet no Raiņa ielas līdz Driksas ielai - tikai kreisajā pusē.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

atsaucu

Atradu ielikts pie Kriminālziņām, interasanti...

pirms 6 gadiem, 2012.04.29 09:44

Redaktoram

Kur ziņa par Caunes krimināllietas izbeigšanu pazuda, bija taču publicēta? No šī portāla vienkārši izgaisa. Varētu paskaidrot kāpēc.

pirms 6 gadiem, 2012.04.29 09:35

sods

Tad muņikiem jāliek sods, Jelgavas roņiem, jo redz viņi peldas arī ziemas laikā.

pirms 6 gadiem, 2012.04.29 09:35

psc

pofig iedzīvotāji ,galvenais uzbūvēt nekam nevajadzīgu tiltu un "apgūt"ES naudu

pirms 6 gadiem, 2012.04.29 09:27

Vietējās ziņas