Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dobelē plāno apvedceļu 1

Pēc Vides pārraudzības valsts biroja lēmuma uzsākts Dobeles apvedceļa būvniecības ietekmes uz vidi novērtējums. Paredzētās darbības ierosinātājs ir VAS «Latvijas valsts ceļi». Tiek vērtētas divas alternatīvas trases aptuveni 10 kilometru garumā pa Krimūnu, Auru un Dobeles pagastu.

Ar trases plānu un paskaidrojumiem var iepazīties Dobeles novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas un informācijas centrā Brīvības ielā 15 un interneta vietnē www.eiroprojekts.lv/Dobele līdz 20. maijam un šajā laikā sūtīt priekšlikumus par paredzēto darbību Vides pārraudzības valsts birojam.

Paredzētās darbības ietekmes uz vidi sākotnējā sabiedriskā apspriešana notiks 16. maijā pulksten 14 Dobeles novada pašvaldības Lielajā zālē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Resnais

Kāpēc virsrakstā teikts "plāno", ja dokumentā raksta= Aprēķinu rezultāti norāda, ka apvedceļa izbūve aprēķina periodā ir ekonomiski
neefektīva, jo ieguvumi no ietaupītā laika, autokilometra izmaksu un CSNg izmaksu
samazinājuma rezultātā nepārsniedz būvniecības un uzturēšanas izmaksas.

Jeb mūsu valstī pieņemts visu būvēt, kas ir neizdevīgs un neefektīvs, galvenais, ka tik vajadzīgās ceļu būves firmas tiek pie līdzekļu "apgūšanas"

pirms 2 gadiem, 2016.05.02 23:21

Vietējās ziņas