Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Auces novada iedzīvotāji aicināti pieteikt projektu idejas

«Latvijas Mobilais telefons» (LMT) sadarbībā ar Auces novada pašvaldību izsludinājis pieteikšanos konkursa «LMT Latvijai» jaunajam posmam.

Lai piedalītos konkursā, līdz šī gada 7. martam ikviens Auces novada iedzīvotājs, iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija vai juridiska persona var iesniegt projekta pieteikumu. Projektu īstenošanai novadam kopumā paredzēts piešķirt astoņus tūkstošus eiro, katram projektam ir iespēja saņemt finansējumu vai līdzfinansējumu līdz 2000 eiro. Līdz šim projektā atbalstītas 145 iedzīvotāju iniciatīvas Latvijas reģionu attīstībai vairāk nekā 380 tūkstošu eiro apjomā.

«Šogad cipars pieci LMT ir īpaši zīmīgs. Augot kopā ar mūsu valsti, atzīmējam jau 25. darbības gadu. Esam spēruši ievērojamu soli ceļā uz jaunās paaudzes 5G tīkla ieviešanu Latvijā. Savukārt projektu konkurss «LMT Latvijai» norisināsies jau piekto reizi, sniedzot reģionu iedzīvotājiem papildu impulsu ieceru īstenošanā. Apvienojot viedas tehnoloģijas, gudrus prātus un labas idejas, nostiprinām viedvalsts potenciālu, lai Latvija būtu labākā vieta, kur dzīvot un strādāt. Aicinām Auces novada iedzīvotājus uzdrošināties piedalīties konkursā un kļūt par iedvesmojošiem darītājiem,» uzsver LMT prezidents Juris Binde.

«Esam pagodināti un gandarīti, ka LMT savā jubilejas gadā projektu «LMT Latvijai» izvēlējies īstenot tieši Auces novadā. Piedāvātā iespēja piedalīties konkursā, lai saņemtu finansējumu savu ieceru realizācijai, ir apliecinājums tam, ka novada iedzīvotāju veikums ir novērtēts. Aicinu būt aktīviem un iesniegt idejas, ko novada iedzīvotāji novērtētu visvairāk. Iedvesmojiet uzdrošināties arī citu novadu ļaudis!» aicina Auces novada domes priekšsēdētājs Gints Kaminskis.

Ar detalizētiem konkursa noteikumiem iespējams iepazīties novada mājaslapā www.auce.lv, kā arī portālā www.lmt.lv/lmtlatvijai.

Projektu izvērtēšana norisināsies martā, savukārt balsot par tiem varēs martā un aprīlī. Pirmajā kārtā projektus vērtēs LMT un Auces novada domes pārstāvju žūrija. Kā ierasts, otrajā kārtā uzvarētājus un finansējuma saņēmējus noteiks tikai paši iedzīvotāji, balsojot elektroniski vai aizpildot balsošanas anketas novada domē. LMT klientiem būs iespēja balsot arī ar īsziņu.

Projekta «LMT Latvijai» mērķis ir veicināt sabiedrisko dzīvi Latvijas novados, atbalstīt privātpersonu, juridisku personu un nevalstisko organizāciju iniciatīvas novadu sabiedriskās dzīves izaugsmei, īpaši sekmējot vides uzlabošanas projektus, projektus ar plašu sabiedrības iesaisti un aktīva dzīvesveida popularizēšanu.

Kopš 2011. gada projektu konkursa realizācijas laikā kopumā īstenoti vairāk nekā 145 iedzīvotājiem nozīmīgi projekti visā Latvijā, tiem LMT atvēlējis pāri par 380 tūkstošiem eiro. Iepriekš projekti realizēti 31 Latvijas pilsētā un novadā – Alūksnes novadā, Balvu novadā, Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Daugavpils novadā, Dobelē, Grobiņas novadā, Iecavā, Jelgavā, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā, Krāslavas novadā, Kuldīgā, Liepājā, Līvānos, Madonā, Mārupes novadā, Ogrē, Preiļos, Rēzeknē, Rojā, Saldū, Skrundā, Talsos, Tērvetes novadā, Tukumā, Valkā, Valmierā, Ventspilī un Ventspils novadā.

Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā