Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas un Dobeles novada pašvaldības atbalstīs Likteņdārza Lielā kalna izbūvi

Bauskas un Dobeles novada pašvaldības atbalstīs Likteņdārza Lielā kalna izbūvi, šonedēļ lēmuši abu domju deputāti.

Dobeles novada domes deputāti lēmuši piešķirt nodibinājumam "Kokneses fonds" līdzfinansējumu 250 eiro apmērā grunts iegādei Likteņdārza Lielā kalna uzbēršanas darbiem.

Savukārt no Bauskas novada pašvaldības līdzekļiem objekta izveidei tiks piešķirti 200 eiro.

Kokneses fonds izteicis lūgumu atbalstīt Likteņdārza Lielā kalna uzbēršanu, atvedot vismaz vienu kravu jebkuras grunts vai arī līdzfinansēt grunts atvešanu. Vienas kravas izmaksas ir aptuveni 100 eiro.

Latvijas pašvaldības ir aicinātas piedalīties Liteņdārza Lielā kalna veidošanā, sagādājot grunti. Kalna uzbēršanai nepieciešami 169 160 kubikmetri dažādas struktūras grunts. Apmēram trešo daļu no nepieciešamā grunts Likteņdārza atbalstītāji jau ir saveduši, tai skaitā akcijas "Top Latvijas Likteņdārzs!" laikā.

Lai sagādātu atlikušo kalnam nepieciešamo materiālu, Kokneses fonds šogad Latvijas Pašvaldību savienības kongresā vērsās pie Latvijas pašvaldībām ar aicinājumu piedalīties materiāla sagādē, atvedot vismaz vienu kravu jebkuras grunts no katras Latvijas pašvaldības. Pašlaik šo iniciatīvu jau atbalstījušas Aizputes, Balvu, Beverīnas, Engures, Gulbenes, Iecavas, Jaunpils, Ķekavas, Līvānu, Ogres, Rēzeknes, Rugāju, Salas, Vaiņodes, Vecpiebalgas, Vecumnieku, Ventspils, Viesītes, Viļakas novadu, kā arī Jūrmalas un Rīgas pašvaldības.


Foto: liktendarzs.lv

Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā