Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Divu ielu izbūvei Dobeles novada pašvaldība aizņemsies 920 266 eiro

Katoļu un Bīlenšteina ielas izbūvei Dobeles novada pašvaldība aizņemsies 920 266 eiro, lēmuši novada domes deputāti.

Kredītu pašvaldība paredzējusi ņemt Valsts kasē jau šogad, garantējot atmaksu ar pašvaldības budžetu. Plānots, ka aizdevuma atmaksu pašvaldība sāks 2019. gada martā, no kredītsaistībām atbrīvojoties līdz 2038. gada decembrim.

Jau vēstīts, ka šogad Dobelē plānots pārbūvēt Lauku ielu un izbūvēt Katoļu un Bīlenšteina ielu, kas kopumā izmaksās 2 425 094 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Lauku ielā darbi notiks posmā no Bērzes ielas krustojuma līdz Lauku ielai 98. Projekta izmaksas bez PVN ir 1 078 017 eiro. Tāpat tiks izbūvētas Katoļu un Bīlenšteina ielas, un ielās veicamo darbu kopējās izmaksas ir 926 193 eiro bez PVN.

Lauku iela tiks pārbūvēta, īstenojot Eiropas Savienības (ES) finansēto projektu. Tādēļ ielas pārbūves izmaksas tiek segtas gan no ES fonda, gan no pašvaldības līdzekļiem, ņemot aizņēmumu Valsts kasē. Savukārt Katoļu un Bīlenšteina iela tiks izbūvētas pilnībā par pašvaldības līdzekļiem, arī ņemot aizņēmumu.

Ielu pārbūves un izbūves darbus veiks SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"".


Foto: dobele.lv

Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā