Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dobelē notiks sanāksme par plānoto ūdens un kanalizācijas tarifa kāpumu 1

Šodien pulksten 12 Dobeles novada pašvaldībā notiks uzklausīšanas sanāksme par SIA "Dobeles ūdens" ieceri paaugstināt ūdens un kanalizācijas tarifus, aģentūra LETA uzzināja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).

Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties "Dobeles ūdens" ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāji, uzņēmuma pārstāvis iepazīstinās ar plānotā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Savukārt sanāksmes dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus, kā arī ieteikumus par iecerēto tarifu projektu.

Tāpat iedzīvotāji var iesniegt SPRK savus priekšlikumus arī rakstiski un elektroniski.

2019. gada 1. janvārī varētu stāties spēkā jauni, paaugstināti SIA "Dobeles ūdens" ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifi. Kanalizācijas pakalpojumu tarifs varētu augt par deviņiem procentiem – no 1,5 līdz 1,64 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) par kubikmetru. Savukārt maksu par ūdeni plānots celt par 12 procentiem – no 0,97 līdz 1,09 eiro bez PVN par kubikmetru.

Pakalpojumu sniedzējs norāda, ka tarifu izmaiņas nepieciešamas, jo uzņēmums ir ieguldījis infrastruktūras attīstība, turklāt kopš iepriekšējās tarifa apstiprināšanas augušas transporta, personāla un citas izmaksas. Uzņēmuma pamatlīdzekļu bāze atjaunota, lai nodrošinātu centralizētās sadzīves kanalizācijas un ūdensapgādes pakalpojuma pieejamību mājsaimniecībām un veicinātu dzīves vides kvalitātes uzlabošanu.


Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Komentāri 1

pažobelis

protams ka tarifi ir jāpaaugstina piens benzins tak ir degvīna cenā cenas jāizlīdzina un nekādus iebildumus tev nebūs lēti dzīvot ar auto braukt -zirgu ātrāk jāpērk ratos nāksies traukt maz cilvēk cietis esi nekas tas viss ir tikai ,nieks, un ciest tev nāksies ilgi jo tu tak -dižvarenieks-

pirms 10 dienām, 2018.09.15 18:28

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā