Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dobelē notiks sanāksme par plānoto ūdens un kanalizācijas tarifa kāpumu 13

Šodien pulksten 12 Dobeles novada pašvaldībā notiks uzklausīšanas sanāksme par SIA "Dobeles ūdens" ieceri paaugstināt ūdens un kanalizācijas tarifus, aģentūra LETA uzzināja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).

Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties "Dobeles ūdens" ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāji, uzņēmuma pārstāvis iepazīstinās ar plānotā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Savukārt sanāksmes dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus, kā arī ieteikumus par iecerēto tarifu projektu.

Tāpat iedzīvotāji var iesniegt SPRK savus priekšlikumus arī rakstiski un elektroniski.

2019. gada 1. janvārī varētu stāties spēkā jauni, paaugstināti SIA "Dobeles ūdens" ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifi. Kanalizācijas pakalpojumu tarifs varētu augt par deviņiem procentiem – no 1,5 līdz 1,64 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) par kubikmetru. Savukārt maksu par ūdeni plānots celt par 12 procentiem – no 0,97 līdz 1,09 eiro bez PVN par kubikmetru.

Pakalpojumu sniedzējs norāda, ka tarifu izmaiņas nepieciešamas, jo uzņēmums ir ieguldījis infrastruktūras attīstība, turklāt kopš iepriekšējās tarifa apstiprināšanas augušas transporta, personāla un citas izmaksas. Uzņēmuma pamatlīdzekļu bāze atjaunota, lai nodrošinātu centralizētās sadzīves kanalizācijas un ūdensapgādes pakalpojuma pieejamību mājsaimniecībām un veicinātu dzīves vides kvalitātes uzlabošanu.


Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Komentāri 13

pažobelis

protams ka tarifi ir jāpaaugstina piens benzins tak ir degvīna cenā cenas jāizlīdzina un nekādus iebildumus tev nebūs lēti dzīvot ar auto braukt -zirgu ātrāk jāpērk ratos nāksies traukt maz cilvēk cietis esi nekas tas viss ir tikai ,nieks, un ciest tev nāksies ilgi jo tu tak -dižvarenieks-

pirms gada, 2018.09.15 18:28

AB

Dobele jau tagad komunalie rekini ir vieni no lielakajiem valsti. Cilveki milie,cik ilgi mes cietisim so pasvaldibas patvalu?

pirms gada, 2018.10.09 12:16

zv

"Dobeles ūdens" vadība aizmirsa piebilst, ka no 1.janvāra par rēķina piesūtīšanu daudzdzīvokļu mājas klientam vēl katru mēnesi iekasēs 3.12 eiro, arī tiem, kam rēķins nāk elektroniski. Uz jautājumu, kur radās tāda summa - "mūsu ekonomists ir aprēķinājis, ka tik daudz izmaksājot rēķina nosūtīšana katram klientam".

pirms gada, 2018.10.09 17:02

Kukū

Dobelê, tak- vieni "biezie" dzīvo. Visu pacels, un ja mazāk patērē , zelta vērto ūdeni, pie visa klāt , vel korekciju lielāku pieliks.

pirms gada, 2018.10.09 21:56

Agris

uz Elektrībad ielu 3 neplānojas nekadas investīcijas. spiediens ir tāds, ka ja kaimiņš atver krānu tad tu paliec dušā saziepējues. Neredzu nekādu pamatojumu tarifu celšanai. tīkka pārbūve bija jāpilda ar esošajiem līdzekļiem nevis plāmot nākotnes terifu paaugstinājumā atgūt ieguldīto.

pirms gada, 2018.10.09 21:58

Es

Piekrītu! Dobelē, jau pašlaik ,komunālie ir vieni no augstākajiem valstī ! Un ūdens dārgāks kā Rīgā!!!

pirms gada, 2018.10.09 21:58

В ахуе

3,12 samaksa viņiem par to ka nak vēsturē uz e pastu. Vēl viņi cels maksu ahu.....li vispār.

pirms gada, 2018.10.09 22:28

Klients

Ja vien pakalpojums būtu tik kvalitatīvs kà liek maksāt!!Teiksim manà majà ir 27dzīvokļi ja katram tagat pie rěkina jamaksa klãt 3.12€ padomàjiet kàda summa ir menesi un kàda ir gadà?un kur ta nauda paliks?Visi darbinieki dobeles udens braukàs ar jaunàkajàm maśìnam.

pirms gada, 2018.10.10 07:12

Pelekajs2

Vajag iet pie Domes .ta atstat navar viņi vispar bailes ir zaudejuši.

pirms gada, 2018.10.10 20:32

zv

Ūdenim tak priekšnieks ir domes iecelts, tā kā sūdzēties nav vērts...mēs jau mēģinājām tikai citā jautājumā...

pirms gada, 2018.10.11 17:46

Raita

Klientam- vai tad neesat pamanījis ,ka jau labu laiku Dobeles Ūdens brauc ar jaunām mašīnām.

pirms 12 mēnešiem, 2018.10.23 10:53

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā