"Dobeles autobusu parks" ievieš elektroniskās abonementa biļetes

No 1. februāra SIA "Dobeles autobusu parks" reģionālo vietējo maršrutu pasažieriem būs pieejamas elektroniskās abonementa biļetes, aģentūra LETA uzzināja Dobeles novada pašvaldībā.

Iedzīvotāji varēs izmantot abonementa biļeti, braucot kādā no pasažieru pārvadātāja apkalpotajiem maršrutiem Dobeles, Tērvetes un Auces novadā. Tādējādi regulārajiem pasažieriem brauciens izmaksās lētāk un pakalpojumu varēs izmantot ērtāk, jo nevajadzēs pirkt biļeti, maksājot skaidrā naudā. Abonements pieejams, izmantojot elektroniskās abonementa kartes.

Iedzīvotāji varēs iegādāties abonementa biļetes braucieniem maršrutu posmos, kuros viena no pieturvietām ir Dobele. Tiks piedāvātas abonementa biļetes 20 braucieniem ar 15 procentu atlaidi  un 40 braucieniem ar 20 procentu atlaidi. Abonements būs izmantojams 30 dienu laikā no tā iegādes brīža.

Elektroniskās abonementa kartes var iegādāties Dobeles autoostā, bet elektroniskās abonementa kartes papildināt ar jauniem abonementiem var gan Dobeles autoostā, gan arī pie autobusu vadītājiem.

"Dobeles autobusu parks" apkalpo divdesmit vienu vietējo pārvadājumu maršrutu. Sākotnēji abonementi būs pieejami septiņos no tiem.


Foto: dobele.lv

Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā