Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dobeles novada pašvaldība nākamvasar rīkos piecas izglītojošas un veselību veicinošas nometnes bērniem un jauniešiem

Dobeles novada pašvaldība 2018. gada vasarā rīkos piecas izglītojošas un veselību veicinošas nometnes bērniem un jauniešiem, liecina pašvaldības izsludinātais iepirkums par nometņu organizēšanu.

Jūnijā un jūlijā notiks divas nometnes 2.–4. klašu skolēniem, savukārt augustā – divas nometnes 5.–6. klašu audzēkņiem. Jūlijā plānota nometne arī bērniem un jauniešiem ar funkcionāliem traucējumiem vecumā no astoņiem līdz 25 gadiem, kā arī viņu asistentiem.

Visas nometnes ilgs piecas dienas, un to norises vietai jābūt ne vairāk kā simt kilometru attālumā no Dobeles.

Nometnes pašvaldība finansēs, īstenojot Eiropas Sociālā fonda atbalstīto projektu "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Dobeles novada iedzīvotājiem".

Iepirkums sadalīts piecās daļās, un pretendenti var pieteikties nometņu rīkošanai līdz 14. decembrim.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā