Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dobeles novada pašvaldība pieņem dāvinājumā zemi ielas paplašināšanai

Dobeles novada pašvaldība pieņems dāvinājumā zemesgabalu Tērvetes ielā 55, lai rekonstruētu Hildas Vīkas ielu un uzlabotu piekļuvi Ķestermeža estrādei, lēmuši novada domes deputāti.

28 175 kvadrātmetrus plaša zemesgabala kadastrālā vērtība ir 16 996 eiro. Īpašums Tērvetes ielā 55 atrodas blakus pašvaldības īpašumam Hildas Vīkas ielai, līdz ar to, pārņemot īpašumu, pašvaldībai būs iespēja paplašināt minēto ielu, lai uzlabotu piekļuvi Ķestermeža estrādei.

Zemesgabala platība ir pietiekama, lai, ievērojot dāvinātājas lūgumu, izveidotu arī piemiņas zīmi māksliniecei un rakstniecei Hildai Vīkai.

Vienlaikus deputāti lēma nepieņemt dāvinājumā 0,45 hektāru plašu īpašumu "Rīti" Penkules pagastā: zemi, dzīvojamo māju un saimniecības ēku. Nekustamais īpašums, kura kadastrālā vērtība ir 6204 eiro, nav nepieciešams pašvaldības funkciju veikšanai.


Foto: dobele.lv

Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā