Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāji aicināti balsot par 15 iecerēm Auces novada attīstībai 3

«Latvijas Mobilais telefons» (LMT) projektā «LMT Latvijai» no Auces novada saņēmis 15 ideju pieteikumus, no kuriem visi izvirzīti otrajā kārtā, informē uzņēmums. Iedzīvotāji aicināti novērtēt projektus, balsojot par labākajām iecerēm Auces novada dzīves uzlabošanai. Kopumā «LMT Latvijai» šogad sagatavoti un iesniegti 140 projektu pieteikumi.

«Esam gandarīti, ka šogad par projektu «LMT Latvijai» novadu iedzīvotāji izrādīja īpaši lielu ieinteresētību. Sadarbībā ar pašvaldībām šogad pirmo reizi organizējām sešus informatīvos seminārus. Klātienē tikāmies ar iedzīvotājiem un rosinājām uzdrošināties piedalīties. Priecē pašvaldību pieaugošais atbalsts aktīvajiem novadniekiem, lai, kopīgi sadarbojoties, veicinātu sava novada attīstību. Ikkatra doma var tapt par labu darbu, tāpēc aicinu ikvienu iedzīvotāju novērtēt un atbalstīt labākās ieceres, kuras šogad īstenot Auces novadā,» rosina LMT prezidents Juris Binde.

Lai noteiktu uzvarētājus un finansējuma saņēmējus, līdz 21. aprīļa pulksten 17 ikviens interesents ir aicināts novērtēt otrajā kārtā izvirzītos projektus interneta vietnes www.lmt.lv sadaļā «LMT Latvijai». LMT klienti balsot var arī ar īsziņu, sūtot izvēlētā projekta identifikāciju uz numuru 1668. Piemēram, balsojot par projektu, kas sarakstā ir ar pirmo kārtas numuru, jāsūta īsziņa ar tekstu: Auce1. Savukārt Auces novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Jelgavas ielā 1 pirmajā stāvā iespējams balsot arī klātienē, aizpildot balsošanas anketu. Ar projektu aprakstiem var iepazīties ŠEIT un novada mājaslapā www.auce.lv.

Iedzīvotāju ieceru īstenošanai Auces novadam kopumā paredzēts piešķirt 8000 eiro. Katram projektam ir iespēja saņemt finansējumu vai līdzfinansējumu līdz 2000 eiro apmērā.

«Paldies novada iedzīvotājiem par izrādīto aktivitāti! 15 projekti ir liels skaits, kas liecina, ka novadā dzīvojošajiem rūp sava novada nākotne. Aicinu visus balsotājus izvērtēt pašas labākās idejas, kas veicinās novada attīstību un būtu noderīgas plašam iedzīvotāju lokam. Lai šis konkurss rosina jaunas idejas nākamajiem konkursiem! Paldies LMT par atbalstu Auces novada iedzīvotāju sapņu īstenošanā!» uzsver Auces novada domes priekšsēdētājs Gints Kaminskis.

Jau ziņots, ka, turpinot ikgadējo projektu konkursu «LMT Latvijai», šogad pieteikumus varēja iesniegt ikviens Viļakas, Aglonas, Auces, Līgatnes, Gulbenes, Aizkraukles, Talsu un Pāvilostas novada iedzīvotājs, iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija vai juridiska persona, kuras deklarētā vai juridiskā adrese ir kādā no minētajiem novadiem.

Projekta «LMT Latvijai» mērķis ir veicināt sabiedrisko dzīvi Latvijas novados, atbalstīt privātpersonu, juridisku personu un nevalstisko organizāciju iniciatīvas novadu sabiedriskās dzīves izaugsmei, īpaši sekmējot vides uzlabošanas projektus, projektus ar plašu sabiedrības iesaisti un aktīva dzīvesveida popularizēšanu.

Kopš 2011. gada projektu konkursa realizācijas laikā visā Latvijā kopumā īstenoti vairāk nekā 145 iedzīvotājiem nozīmīgi projekti, kam LMT atvēlējis pāri par 380 tūkstošiem eiro. Iepriekš projekti realizēti 31 Latvijas pilsētā un novadā – Alūksnes novadā, Balvu novadā, Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Daugavpils novadā, Dobelē, Grobiņas novadā, Iecavā, Jelgavā, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā, Krāslavas novadā, Kuldīgā, Liepājā, Līvānos, Madonā, Mārupes novadā, Ogrē, Preiļos, Rēzeknē, Rojā, Saldū, Skrundā, Talsos, Tērvetes novadā, Tukumā, Valkā, Valmierā, Ventspilī un Ventspils novadā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

sviests

Visas tādas lietas, kad viss jau ir un vairāk nekā nevajag, tad var ķerties pie augšminētā. Visvairāk vajag ceļu uz Auci, lai arī tūristi to varētu baudīt. Citādi jālido uz turieni vai jābrauc pa apkārceļu

pirms 2 gadiem, 2017.03.28 11:43

Auce

Ceļa posms no Kroņauces līdz Aucei patiešām ir sabrucis. To noteikti vajadzētu visvairāk, lai vispār noklūtu Aucē.

pirms 2 gadiem, 2017.03.31 16:32

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā