Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līdz nākamajam mācību gadam plānots pabeigt Dobeles Mūzikas skolas rekonstrukciju

Lai arī būvdarbi nedaudz iekavējušies, līdz nākamā mācību gada sākumam plānots pabeigt Dobeles Mūzikas skolas rekonstrukciju, ko par 2,5 miljonu eiro ziedojumiem nodrošina Pētera Avena labdarības fonds “Paaudze”, aģentūru LETA informēja izglītības iestādes direktors Jānis Almanis-Palmbahs.

Projekta autoruzraudzības uzņēmuma SIA “Mark arhitekti” mājaslapā norādīts, ka Dobeles Mūzikas skolas rekonstrukcijas projekta mērķis ir radīt jaunu kultūras un izglītības satekpunktu Dobeles novadā, kā arī veicināt visiem pieejamas un radošas kultūrtelpas aktivizēšanos, integrējot kultūrvēsturiskās un ainaviskās vērtības. Maksimāli respektējot esošo ēku, plānots iegūt laikmetīgu un mūsdienu prasībām atbilstošu interešu izglītības iestādi.

Almanis-Palmbahs stāstīja, ka būvdarbi esot nedaudz iekavējušies, taču cerība, ka jauno mācību gadu skola sāks atjaunotajās un piebūvētajās telpās, ir. Arī grandiozi atklāšanas koncerti jau saplānoti.

Tā kā būvdarbi objektā aizsākti jau pagājušajā gadā, skolas audzēkņi pie tiem jau esot pieraduši. Mācības darbu laikā notiek divās ēkās.

Līdzekļus būvdarbiem nodrošina labdarības fonds “Paaudze”, taču arī pašvaldība plāno atbalstīt izglītības iestādi, nodrošinot ar jauniem instrumentiem un inventāru.

Informācija Būvniecības valsts kontroles biroja mājaslapā liecina, ka būvdarbu veicējs ir SIA “Specializētā celtniecības-montāžas sabiedrība “Dzirnakmens””, autoruzraudzību nodrošina “Mark arhitekti”, bet būvuzraudzību – SIA “Cerkazi-G”.


Foto: dobelesmakslasskola.lv

Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā