Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Maina Bikstu pagasta pasta nodaļas darbības modeli

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Bikstu pagastā no 28. marta tiek mainīts Bikstu pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, informē “Latvijas pasta” pārstāve Gundega Vārpa.

Turpmāk Bikstos visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no pulksten 11 līdz 12 tiks nodrošināti līdzšinējā nodaļas atrašanās vietā Liepziedos vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu Bikstu pasta nodaļā, kas rada “Latvijas pastam” ikgadējos zaudējumus 5200 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks. Uzņēmumā sola, ka iedzīvotājiem arī turpmāk būs ērti pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu samaksu, iemaksas PNS kontā u.c.

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums “Par universālā pasta pakalpojuma saistībām”, kas paredz, ka “Latvijas pastam” katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.


Foto: pasts.lv


Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā