Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mežu īpašniekus aicina uz bezmaksas semināriem

Lai palīdzētu mežu īpašniekiem saprast, kādas ir iespējas saņemt Lauku attīstības programmas pasākumā «Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un meža dzīvotspējas uzlabošanā» paredzēto ES atbalstu, Latvijas Lauku konsultāciju centra (LLKC) Meža konsultāciju pakalpojumu centrs (MKPC) aicina meža īpašniekus jūnijā visā Latvijā apmeklēt bezmaksas informatīvos seminārus, stāsta LLKC pārstāve Ieva Doniņa.

MKPC Zemgales nodaļas organizētais seminārs «Jaunākais par ES atbalstu meža un aizaugušo zemju īpašniekiem» notiks 16. jūnijā pulksten 10 Tērvetes novada kultūras namā («Zelmeņi», Tērvetes pagasts, Tērvetes novads).

MKPC semināros zinoši speciālisti informēs un izskaidros ES atbalsta pieejamību meža īpašniekiem, tā veidiem un apmēriem, nosacījumiem un projektu atlases kritērijiem, kā arī informēs par praktisko projektu īstenošanu. Semināros iespējams saņemt arī individuālas konsultācijas.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā