Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pulcēsies Latvijas goda aplī Dobeles novadā

Dobeles novads aicina viesus no tuvākiem un tālākiem novadiem un pilsētām 6. janvārī pie sevis, lai lepotos ar mūsu visu svarīgāko vērtību – Latvijas brīvību. Šajā dienā Dobele godinās savu novadu, aicinās to apskatīt un izzināt, bet vakarā pasākuma saimnieki ar goda viesiem vienosies kopīgā gaismas aplī, informē Dobeles pilsētas Kultūras namā.

Dienas garumā no pulksten 11 līdz pulksten 16.30 mazie un lielie pilsētas viesi aicināti apmeklēt trīs vietas uz Dobeles centrālā ceļa – Brīvības ielas: Dobeles novada Tūrisma informācijas centru, kur būs iespēja saņemt informāciju un karti ar pilsētā un novadā svarīgiem apskates objektiem; Dobeles novada centrālo bibliotēku, kur varēs apskatīt Māras istabu – Dobeles un novada amatnieku un mājražotāju darbu izstādi –; Dobeles novadpētniecības muzeju, kur varēs iepazīties ar pilsētas un novada vēsturi.

Ar tumsas iestāšanos – no pulksten 16.30 līdz 16.45 – pie novada domes svētku uzrunas teiks domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns un pasākuma goda viesis Latvijas Republikas aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis. Pēc uzrunām no pulksten 16.45 līdz 17 Nacionālo bruņoto spēku štāba orķestris un Zemessardzes 51. kājnieku bataljons dosies brīvības gājienā pa Brīvības ielu uz Dobeles atbrīvošanas pieminekli. Pasākuma kulminācija paredzēta no pulksten 17 līdz 17.30, kad piemineklis iemirdzēsies krāsainā gaismu uzvedumā un ar dejas, dziesmas un projekciju palīdzību atklās Latvijas brīvības stāstu. Pēc šī notikuma līdz pat pulksten 19 pie Dobeles atbrīvošanas pieminekļa varēs apskatīt bruņotos spēkus un baudīt gaismas instalācijas.

“Mūsuprāt, patriotismam nevajadzētu aprobežoties ar 11., 18. novembra un 4. maija svētkiem. Cilvēkiem vajadzētu starot ikdienā, vien apzinoties, ka esam brīva tauta. Mēs, Dobeles novads, aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju saģērbties silti un patriotiski un viesoties pie mums Dobelē 6. janvārī, lai izgaismotu novadu Latvijas karoga krāsās,” ielūdz pilsētas kultūras nama pasākumu producents Rihards Gāle. Pasākuma centrālais notikums būs pulksten 17, kad tiks atklāts gaismas objekts pie Dobeles atbrīvošanas pieminekļa. Visi aicināti ierasties ar gaismas ķermeņiem – lukturīšiem, mobilo telefonu gaismiņām, LED spuldzītēm –, lai gaismas gājienā un galvenajā notikumā ikviens varētu iemirdzēties par godu Latvijas lielākajai vērtībai – brīvībai.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā