Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sieviešu kora “Vizma” jubilejas koncerts

“Koncerts “Pār manu dziesmu plaukstas liec...” Dobeles pilsētas kultūras namā skanēs 6. maijā pulksten 17,” kora “Vizma” atbalstītājus, patstāvīgos klausītājus un koncertu apmeklētājus, draugus, tuviniekus un visus citus, kuri vēlas būt kopā kolektīva 45. dzimšanas dienā, uz koncertu aicina kora diriģente Vizma Zandersone.


Šis gads ir kolektīva jubilejas gads, ko nolemts atzīmēt īpašā koncertā “Pār manu dziesmu plaukstas liec...”

Tie ir vārdi no skaņdarba “Nakts dziesma”, kas ir kora himna. Dziesmas vārdu autors ir Vitauts Ļūdēns, mūzikas – dobelniece Astrīda Klāsone, ar tiem kolektīvs šoreiz vēlas pateikties visiem, kuri bijuši, ir un būs kopā ar kori, to atbalstot, dzīvojot līdzi kolektīva gaitām, izprotot un esot allaž līdzās.

Jubilejas pasākuma īpašie viesi būs Rīgas kultūras un atpūtas centra “Imanta” vīru koris “Absolventi”, diriģents Arvīds Platpers un Edgars Briņķis, mākslinieciskais vadītājs Edgars Vītols, kā arī vijolnieks no Kuldīgas Edgars Ziņģe.


Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā