Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolas ielas pārbūvei Dobelē aizņemsies 1 372 681 eiro

Skolas ielas pārbūvei Dobeles novada pašvaldība Valsts kasē aizņemsies 1 372 681 eiro, lēmuši novada domes deputāti.

Plānots, ka aizņēmuma summu pašvaldība izņems 2018. un 2019. gadā, bet kredīta atmaksu sāks ar 2020. gada martu, aizņēmumu atmaksājot līdz 2040. gada decembrim.

Darbus Skolas un Upes ielā veiks pilnsabiedrība "ReRe Vide 1", un līguma summa ir 1 481 796 eiro.

Skolas un Upes ielas posmi izvietoti kvartālā starp Zaļo, Krasta un Viestura ielu. Pilsētā tās nodrošina piekļuvi kultūras un izglītības iestāžu ēkām un savrupmājām. Iestāžu īpatsvars šajā teritorijā ir izteiktāks – šeit atrodas sākumskola, trīs pirmsskolas izglītības iestādes un Dobeles mūzikas skola, kur arī norisinās būvdarbi. Līdz ar to pārbūvējamais Skolas ielas posms būs nozīmīgs ieguldījums pilsētas infrastruktūrā, jo vedīs uz rekonstruēto mūzikas skolu un koncertzāles jaunbūvi, uzsvēra pašvaldībā. Skolas ielas un Upes ielas zonā atrodas arī neapbūvēta teritorija – parks.


Foto: dobele.lv

Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā