Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tērvetes novada domes priekšsēdētāja Reinika nolēmusi nepiedalīties nākamajās pašvaldību vēlēšanās 6

Lai neizdegtu, nākamajās pašvaldību vēlēšanās Tērvetes novada domes priekšsēdētāja Dace Reinika (“Mūsu mājas ir te”) nolēmusi nepiedalīties, intervijā aģentūrai LETA atzina pati Reinika.

Domes priekšsēdētāja vēlas, lai novada vadībā nonāk jauni cilvēki.

“Es negribu sadegt, bet es jau degu. Sieviete emocionālāk uztver problēmas. Ir daudzas lietu un problēmu, ko esmu “saņēmusi mantojumā”, un, risinot tās, es par daudz satraucos. Jā, mēs visu izdarām, bet, kamēr tas notiek, ļoti pārdzīvoju. Vīrieši šādā ziņā varbūt ir stiprāki, tik ļoti nepārdzīvo, dara visu ar vēsāku prātu, bet es visu caur sevi ņemu. Lai nāk jaunie, darbojas, ceļ novadu,” stāstīja Reinika.

Viņa ir pārliecināta, ka novadā ir cilvēki, kas “ir gatavi izaicinājumiem, grib iet un darīt”.

Reinika novada domi vada otro sasaukumu un uzskata, ka jau pirmajā sasaukumā dome veiksmīgi paveikusi vairākus nozīmīgus darbus.

“Tiešām bijām ļoti daudz izdarījuši – sakārtojām Annas Brigaderes pamatskolas ēku, nosiltinājām bērniem telpas, paplašinājām pirmsskolas grupas “Sprīdītis” ēku, sakārtojām visos pagastos ielu apgaismojumu, rekonstruējām stadionu, arī Augstkalnes vidusskolā paveikts daudz,” par izdarīto stāstīja domes priekšsēdētāja.


Foto: tervetesnovads.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Anatolijs

Nevajag irst. Es esmu bijis novada pagastos - tumšs kā irsā????

pirms gada, 2018.01.09 20:43

brīnos > Anatolijs

No kura dzērāja tēva izjātā cauruma esi izlīdis, ja tik TRULI te šļupsti, a?

Visu CIEŅU novada domes priekšsēdētājai D.Reinikas k-dzei. Ja atkārtoti esam ievēlējuši, tātad uzticamies!
Brīnos, ka LETA palaidusi šo ziņu par it kā nākamajām pašvaldību vēlēšanām, ja tās bija tik nesen- 2017.gada 3.jūnijā! Tagad kā zināms ir 2018.gada janvāris!

pirms gada, 2018.01.12 10:54

Braucu

cauri Augstkalnei uz Lietuvu. Gaismu neredzēju, gājēju celiņus arī. Diez kur tā gaisma nozudusi?

pirms gada, 2018.01.10 21:46

Rolands

Nevajag brīnīties! Man jau sen nav noslēpums, cik rupji un prasti ir Tērvetes novada vēlētāji. Iespējams, ka pašvaldības darbinieki. Vajag šim vēlētājam Latvijas simtgades gadā izmest kādu riņķi ārpus sava novada. Tad būs priekšstats kā citur dzīvo. Citādi tāda prasta mutes brūķēšana...

pirms gada, 2018.01.21 10:35

Zane

Absolūti nepiekrītu tam, ka Tērvetes novada vēlētāji ir prasti un rupji! Ja tas tā būtu, tad pēdējās vēlēšanās Reinikas partija nebūtu uzvarējusi. Otra partija, kas startēja vēlēšanās ne tuvu nebija tik spēcīga novada vadībā kā viņas partija.
Esmu izbraukājusi daudzus Latvijas novadus un varu teikt tika vienu - Tērvetes novadam ir ar ko lepoties! Tas ir arī Daces Reinikas nopelns. Protams, arī Tērvetes novadā var atrast daudz lietas, kuras būtu jāsakārto, taču tam visam ir vajadzīgi līdzekļi.
Malacis, ka atzīst, ka novadā ir cilvēki, kas “ir gatavi izaicinājumiem, grib iet un darīt”. Un tādi cilvēki patiešām ir!
Kad būs ievēlēts jaunais priekšsēdētājs, arī viņam ar laiku uzradīsies kritizētāji, jo pašvaldības budžets šobrīd nav liels. Ar to nepietiek, lai apmierinātu visas iedzīvotāju vēlmes. Tāpēc ir tikai uzteicama novada izvirzītā prioritāte – palielināt iedzīvotāju skaitu (līdz ar to arī budžetu).
Visiem kritizētājiem iesaku nevis tikai tukši runāt/kritizēt, bet gan piedāvāt reālus priekšlikumus kā ar ierobežotajiem budžeta līdzekļiem sasniegt labāku rezultātu nekā tas ir šobrīd. Bet vislabāk - startējiet nākamajās pašvaldību vēlēšanās un ar darbiem (nevis vārdiem) pierādiet, ka Jūs varat vēl labāk!

pirms gada, 2018.02.02 10:04

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā