Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tērvetes novada pašvaldība plāno bezdeficīta budžetu 1

Tērvetes novada pašvaldības 2018. gada budžetu plānots apstiprināt bez deficīta, aģentūrai LETA intervijā pastāstīja novada domes priekšsēdētāja Dace Reinika.

Kopējā novada pašvaldības budžeta summa ar sociālās aprūpes centra (SAC) "Tērvete" budžetu plānota nepilnu piecu miljonu eiro apmērā, aprūpes centra daļa ir apmēram 1 400 000 eiro.

Iecerēts, ka ieņēmumu daļa palielināsies par apmēram 150 000 eiro jeb četriem procentiem. Izdevumus pašvaldība paredz atbilstoši ieņēmumiem, veidojot bezdeficīta budžetu.

"Kā vienmēr, viena no mūsu prioritātēm ir izglītība. Šajā jomā mēs daudz esam izdarījuši, bet turpinām strādāt ar infrastruktūras sakārtošanu skolās un pirmsskolas izglītības grupās, līdzfinansējam daudzus pulciņus un nodarbības bērniem," vienu no prioritātēm šogad ieskicēja Reinika.

Savukārt ceļu sakārtošanai pašvaldība iesaistījusies Eiropas fondu līdzekļu apgūšanā, un grants ceļu labošanai būs pieejami 1 230 000 eiro. Apmēram desmit procentu ir pašvaldības līdzfinansējums.

"Sociālajā darbā plānojam turēties apmēram 2017. gada rāmjos. Atbilstoši Labklājības ministrijas ieteikumiem, pārskatām saistošos noteikumus, vairākus noteikumus apvienojot vienos, lai cilvēkiem būtu vieglāk saprast, kādam pakalpojumam, pabalstam iespējams pieteikties, kādas summas ir pieejamas," stāstīja domes priekšsēdētāja.

Novadā plānots ieviest jaunus pabalstus daudzbērnu ģimenēm, bērniem, kas sāks skolas gaitas.


Foto: wikipedia.org

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Anatolijs

Jā, kur nav izdevumi, tur nebūs arī ieņēmumi.
Un viss turpināsies pa vecam. Galvenais, ka bezdeficīta budžets. Gribēt jau nav kaitīgi...
Laimīgu Jauno gadu Dace Reinika! Lai visutopiskākās idejas kļūst par realitāti un neiespējamais kļūst iespējams!

pirms gada, 2018.01.09 13:33

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā