Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Traktoru parāde Zemgales laukos

Nedēļas nogales plašo pasākumu klāstu Zemgalē papildinās arī pagājušajā gadā ļoti plaši apmeklētās Traktordienas Tērvetē, a/s “Agrofirma “Tērvete”” laukā “Anšķini”.

Organizatori informē, ka 26. maijā no pulksten 10 līdz 18 paredzēts seminārs “Viedā lauksaimniecība praksē”, 14 sējmašīnu ziemas rapšu un 11 sējmašīnu vasaras miežu sējumu lauka apskate, “Agrofirmas “Tērvete”” fermas apskate, augsnes apstrādes tehnikas un miglotāju demonstrējumi, traktoru sacensības piecās jaudas grupās, piekabju vilkšanā pret kalnu (ceturtdaļfināla braucieni) un citas aktivitātes.

Svētkus vadīs Lauris Reiniks, kurš kopā ar Elzu Rozentāli un citiem pavadošajiem mūziķiem priecēs bērnus ar dziesmām no sava repertuāra. Dažādas vides un bērnu izglītības organizācijas, uzņēmumi un iestādes paralēli skatuviskajai norisei piedāvās bezmaksas izziņas un radošās darbnīcas, paraugdemonstrējumus un sportiskas aktivitātes, kā arī pašmāju ekoloģisko un videi draudzīgo produktu demonstrācijas.

27. maijā no pulksten 9 līdz 14 sējmašīnu ziemas rapšu un 11 sējmašīnu vasaras miežu sējumu lauka apskate, pulksten 10.30 Traktordienu atklāšana, traktoru parāde. Pēc tam – koncertprogramma “Sābri ieskandina Tērveti”. Uzstāsies poļu kultūras kluba koris “Polonez”, slāvu folkloras kopa “Slavjanočki”, burjatu biedrība “ßadarhans”, biedrība “Natali Dance”, eksotisko deju teātris “Karinedance”, ebreju deju kolektīvs “Eilat”, ukraiņu ansamblis “Kvotički”, kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” ģimeņu folkloras kopa “Berendejka”, Rīgas 74. vidusskolas deju kolektīvs “Raduga”.

Noslēgsies traktoru sacensības piecās jaudas grupās – pusfināla un fināla braucieni. No pulksten 12 līdz 14 paredzēti augsnes apstrādes tehnikas un miglotāju demonstrējumi. No pulksten 11 līdz 15 – “Agrofirmas “Tērvete” fermas apskate. Pulksten 15.30 – pasākuma noslēguma ceremonija.


Foto un video: fla.lv

Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā