Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts kontrole konstatē nepilnības pedagogu darba samaksas sistēmā; Auces pašvaldība strādā pie normatīvo aktu pilnveidošanas

Lai novērtētu, vai valsts piešķirtā mērķdotācija pedagogu darba samaksai pašvaldībās tiek izlietota likumīgi, un lai sekmētu pašvaldību pārziņā strādājošo izglītības iestāžu pedagogu darba samaksas sistēmas atbilstību normatīvajiem aktiem, Valsts kontrole veikusi revīziju  Auces, Burtnieku, Kocēnu, Kokneses, Krimuldas, Krustpils, Ķeguma, Neretas, Salas un Vecumnieku novada pašvaldību 32 izglītības iestādes. Revīzijā secināts, ka pedagogu darba samaksas sistēmā nepieciešami būtiski uzlabojumi gan valsts, gan pašvaldību un to pārziņā strādājošo skolu līmenī, kā arī jāuzlabo kontrole par mērķdotācijas līdzekļu izmantošanu pašvaldību un skolu līmenī.


Foto: pixabay.com. Visu rakstu lasiet 18. oktobra “Zemgales Ziņās”

 

Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā