Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dubultojušies Jelgavas slimnīcas vadītāja Ķipura uzkrājumi 11

2018.gada laikā Jelgavas slimnīcas vadītāja Andra Ķipura uzkrājumi ir pieauguši vairāk nekā divas reizes, liecina Valsts ieņēmumu dienesta publiskotā amatpersonas deklarācija.

Pašvaldības kapitālsabiedrības valdes locekļa vienīgie ienākumi pērn bijuši alga ārstniecības iestādē, kas sasniegusi 44 800 eiro. Vēl pirms gada viņa atalgojums bijis 42 520 eiro.

Pagājušajā gadā Ķipurs deklarējis arī 20 085 eiro uzkrājumus bankā, kas ir ievērojami vairāk, salīdzinot ar 2017.gada deklarācijā norādītājiem 8330 eiro.

Ķipuram pieder 2005.gada automašīna "Honda CRV", bet 1986.gadā ražotais transportlīdzeklis "Opel Omega", kas deklarēts iepriekš, deklarācijā par pērno gadu vairs neparādās.

Ķipurs ir valdes priekšsēdētājs mednieku kolektīvā "Tauri", kā arī Jelgavnieku veselības veicināšanas fonda valdes loceklis.

Slimnīcas vadītājs nav norādījis, ka viņam būtu kredītsaistības.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 11

?

Vai, beidzot, nevarētu likt mierā šo cilvēku? Tā vietā, lai nopietni pievērstos sabiedrībai tiešām svarīgiem jautājumiem, skaita naudu ārsta makā. Man ir kauns.

pirms 6 mēnešiem, 2019.04.17 17:44

Gastons

Kolosāli! Gadu desmitiem varbūt vilksies tiesas process par kukuļņemšanu, bet īstenais loceklis nebaidās saņemt šādu algu, kas ir vistīrākā izlaupīšana. Loceklis nebaidās, jo panta par izlaupīšanu mūsu krimināllikumā nemaz nav.

pirms 6 mēnešiem, 2019.04.17 19:57

Pilnīgs Gastons

Precizējiet lūdzu, ko nozīmē - vistīrākā izlaupīšana!

Pa 10 tūkstošiem mūsdienās neko vispār nevar nopirkt!

Ko Gastons var kurināt naidu mūsu naivajā sabiedrībā?!?!?! Tas ir tikai normāli, ka slimnīcas vadītājam var veidoties uzkrājumi.

pirms 6 mēnešiem, 2019.04.17 22:21

mamis

kaut kāds gastonels uzradies -gandons štopanijs-visiem saprotamā valodā

pirms 6 mēnešiem, 2019.04.19 09:05

jelgavnieks

ta kas tas Gastons tāds ir kārtējais muldpidrons

pirms 6 mēnešiem, 2019.04.19 09:07

piekrītu

Piekrītu tam, ka var veidoties uzkrājumi un ne tikai slimnīcu vadītājiem, bet jebkuram citam vadītājam un ne tikai vadītājam, bet arī strādniekam, veikalniekam u.t.t.
Nav normāli, ka par kaut kādu kukuļņemšanu, kas nepasliktina jebkura cilvēka stāvokli, vienalga ir kriminālatbildība. Vai tad no nodokļu maksātāju naudas kukulis ir dots un ņemts? Nē, taču!
Toties vājprāta nenormālā alga gan ir no nodokļu maksātājiem ievākta. Tā nav no Jupītera, Venēras vai Marsa atsūtīta, lai izmaksātu 5 vai pat 10 reizes lielākā apjomā kā pietiktu.

pirms 6 mēnešiem, 2019.04.18 06:40

tam, kas raksta Pilnīgs Gastons

1. Izlaupīšana ir oficiāli atļauta, jo tā nav aizliegta, kā tas bija vecajos (sliktajos) laikos, kad nebijām brīvi. Kas tagad brīvam cilvēkam, kas aizņem kaut vai jebkāda locekļa amatu, ar ko šodien ir pilna Latvija, saņemt tik, cik galvā iedomājas. Vecajos laikos par nesamērīgu algu, prēmiju, piemaksu piešķiršanu, to izmaksāšanu un arī saņemšanu varēja aiziet līdz pat augstākajam soda mēram. Ja salīdzina ar šodienas masveida piešķiršanām, izmaksāšanām un saņemšanām, tad būtu vajadzīga atsevišķa rota, kas izpildītu šo mēru.
2. Kāds sakars izlaupīšanā ir ar to, ko var vai nevar nopirkt par 10, 20,50 tūkstošiem vai miljonu?

pirms 6 mēnešiem, 2019.04.18 10:13

jelgavnieks

sarosijās miskastnieki cita naudas skaitīdami skaitij vakar skaitīs rīt skaitīs arī aizparīt ,būtu savas skaitijuši bet tās sen jau nodzēruši čugunsūdakvāku nau tik vien atliek kliegt vau vau

pirms 6 mēnešiem, 2019.04.19 09:03

jelgavniekam

Debila! Es neskaitu to naudu, ko zemnieks saņēmis par labību vai kartupeļiem, ko tik tiešām ar savu darbu ir nopelnījis. Es neskaitu to naudu, ko šuvēja, ko slaucēja, traktorists, mūrnieks vai frizieris ir nopelnījis par savu darbu.
Debila! Neskaitāmie locekļi, sabiedrisko attiecību speciālisti, preses sekretāri, padomnieki un pārējais lērums līdzīgu amatu aizpildītāju saņem arī kādu daļu no manas darba algas, ko man nodokļos atvelk bez manas ziņas, un tāpēc es šo izniekoto vai izsaimniekoto naudu varu paskaitīt. Bet, ja šādu amatu aizpildītājiem algas maksā 2,3,5 un pat 10 reizes lielākas nekā tām saprāta robežās vajadzētu būt, tad man roka stiepjas pēc ...... Vai saprati, debila?

pirms 6 mēnešiem, 2019.04.19 09:43

turpinājums

Jā, ne tikai zemnieki, ne tikai slaucējas, ne tikai frizieres, ja saņem par darbu, varbūt arī ķirurgs var saņemt pieklājīgi, bet ne jau nu tādas supersummas, bet, ja Latvijā nav, kas aizvieto tādu specu, tad varbūt arī ir jāmaksā, cik prasa. Tad korespondentiem būtu jāraksta, ka par operacijām un ārstēšanu, bet ne jau par locekļošanu.

pirms 6 mēnešiem, 2019.04.19 15:55

Vietējās ziņas