Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Eņģeļu egle aicina atvērt sirdis (FOTO) 1

Jelgavā, Driksas ielas gājēju posmā 5. decembrī iedegta labdarības akcijas Eņģeļu egle, ko tradicionāli rotā Jelgavas izglītības iestāžu audzēkņi. Tas ir sveiciens ikvienam pilsētniekam un vienlaikus atgādina, ka Jelgavā ir cilvēki, kuri gatavi darīt labus darbus, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Labdarības akcija "Eņģeļu egle" jau deviņus gadus tradicionāli Jelgavā ievada Ziemassvētku gaidīšanas laiku, aicinot palīdzēt tiem, kam dzīvē klājies grūtāk. Eņģeļu egles iedegšana ir arī simbolisks labdarības akcijas noslēgums, kurā ikviens tiek aicināts ziedot pārtikas produktus, kuriem ir ilgs uzglabāšanas termiņš, piemēram, tēju, saldumus, miltus, putraimus un citas pārtikas preces pilsētas vientuļajiem pensionāriem, bērniem ar īpašām vajadzībām, kā arī bērniem no maznodrošinātām ģimenēm.   

Šogad ar akcijas palīdzību plānots dāvāt svētku prieku 350 jelgavniekiem, no kuriem 230 ir vientuļie pensionāri, bet 120 – bērni ar īpašām vajadzībām vai no maznodrošinātām ģimenēm. 

Ziedošana turpināsies vēl dienu pēc egles iedegšanas – līdz 6. decembrim. Plānots, ka pārtikas produktu paciņas pie to saņēmējiem nonāks 13. un 14. decembrī. 

Par iespējām piedalīties ziedojumu nodošanā skolās, kā arī palīdzēt nogādāt paciņas pensionāriem un bērniem, interesenti aicināti sazināties ar pasākuma atbalstītāju Māri Liscovu pa tālruni 26044411. 

Labdarības akciju "Eņģeļu egle" rīko Jelgavas pilsētas pašvaldība kopā ar Jelgavas Izglītības pārvaldi, bērnu un jauniešu centru "Junda", Jelgavas Amatu vidusskolu un kafejnīcu "Silva". 

Foto: Eva Pričiņa

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas