Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ETP grupas Latvijas padomnieks Salmgriezis saņems Auces novada pašvaldības augstāko apbalvojumu

18.novembrī pulksten 15 Auces novada kultūras centrā notiks valsts proklamēšanas 99.gadadienai veltītais koncerts, kurā tiks sveikti pašvaldības apbalvojumu saņēmēji, tostarp Eiropas Tautas partijas grupas Latvijas preses un komunikācijas padomnieks Ģirts Salmgriezis, informē pašvaldībā.

Augstākais pašvaldības apbalvojums – Goda diploms – Salmgriezim tiks piešķirts par novada vārda popularizēšanu Eiropas Savienībā.

Savukārt Auces vidusskolas direktorei Indrai Špelai apbalvojumu nolemts iešķirts par izciliem sasniegumiem izglītībā un nesavtīgu ieguldījumu mācību priekšmetu olimpiāžu dalībnieku sagatavošanā.

Goda diploms par izciliem sasniegumiem sportā un novada vārda popularizēšanu tiks pasniegts arī motosportistam Edgaram Siliņam.

Tāpat domes deputāti lēmuši par piecu Atzinības rakstu piešķiršanu.

Apbalvojums tiks pasniegts Bēnes vidusskolas direktora vietniekam saimnieciskajos jautājumos Dainim Kuļijevam par pašaizliedzīgu un izcilu sava darba pienākumu pildīšanu vairāk, nekā prasa pienākums, savukārt mūzikas skolotāja Anita Dūma to saņems par ilggadēju un nesavtīgu ieguldījumu muzikālajā izglītībā un jaunās paaudzes audzināšanā.

Auces vidusskolas skolotāja Aina Laveiķe apbalvojumam virzīta par nesavtīgu ieguldījumu labdarībā, bet viņas kolēģe Linda Vežuka – par nesavtīgu ieguldījumu novada jauniešu kultūrizglītības un pašizaugsmes veicināšanā un novada kultūras vērtību saglabāšanā.

Atzinības raksts tiks pasniegts arī Vītiņu pensionāru biedrības “Mežābele” vadītājai Zandai Košinskai par nozīmīgu ieguldījumu senioru sabiedriskās dzīves organizēšanā.


FOTO: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas