Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Garozas pamatskolas skolotāja kļuvusi par gada labāko ekonomikā 1

Biznesa izglītības biedrība «Junior Achievement – Young Enterprise Latvija» (JA–YE Latvija) Rīgas pilī ar Latvijas valsts prezidenta Andra Bērziņa piedalīšanos sumināja gada labākos skolēnus un skolotājus ekonomikā. Par «JA–YE Latvija gada labāko skolotāju 2012» tika atzīta Inta Balcere no Garozas pamatskolas, bet par labāko skolēnu - Alekss Ļevšunovs no Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas.

Savā svinīgajā uzrunā laureātiem Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš aicināja jauniešus – nākamos uzņēmējus – turpināt uzņēmējdarbību, ko aizsākuši viņu ģimenes locekļi un novadnieki. Valsts prezidents arī norādīja, ka, viņaprāt, jaunatnes bezdarba iemesls meklējams izglītībā, kas šobrīd nav pietiekami konkurētspējīga. Viņš arī uzsvēra, ka ar izglītību ekonomikā vien nepietiek. Viņš aicināja izvēlēties kādu reālu profesiju, papildus apgūstot arī ekonomiku. Gada labākos ekonomikas skolotājus un skolēnus «JA–YE Latvija» sumina jau 16 gadus. Konkursa «Gada labākais ekonomikā» mērķis ir veicināt sabiedrības ieinteresētību par jauniešu un skolotāju uzņēmību darboties ekonomikas un uzņēmējdarbības jomās, sekmējot skolā gūto zināšanu izmantošanu dzīvē, informē konkursa rīkotāji. Piecus labākos skolēnus un skolotājus ik gadu izvēlas kompetenta žūrija. Jāpiebilst, ka uz tituliem pretendēja arī Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas skolotāja Sanita Blūma un skolniece Marija Ručevska.Savukārt balvu šā gada labākajam skolēnam pasniedza jelgavniece, titula ieguvēja pērn - Marta Šaliņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas