Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: «Jāņu» koris aplīgo novadu

Lai pārliecinātos par to, ka novada ļaudis gatavi godam sagaidīt Līgo nakti un Jāņu dienu, brašās «Jāņu» kora meitenes devās izbraucienā pa Ozolnieku novadu un piestāja divpadsmit vietās, kur ar īpaši radītām un skanīgām rīmēm apdziedāja «nama mātes, nama tēvus un viņu saimes», uzburot svētku noskaņojumu un aicinot cilvēkus pavadīt Līgo nakti un sagaidīt Jāņu dienu dziedot, dejojot un gavilējot.

«Paldies visiem namatēviem un namamātēm, kuras uzņēma aplīgotājus, izbrīvēja mirkli laika, lai atrautos no ikdienas darbiem un ielaistu īpašo svētku sajūtu savos namos un cilvēkos! Novēlot, lai ikviena Ozolnieku novada iedzīvotāja mājās ienāk Līgo svētku noskaņojums, aplīgotāju skanīgās balsis ieskandēja gan Ozolnieku kalnu, gan Lielupes malu pie Teteles pamatskolas, modinot cilvēkos Jāņu noskaņojumu un svētku prieku,» skaisti svinēt svētkus aicina Ozolnieku novada pašvaldība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas