Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Lielplatonē «uzplaukst» tērpi 2

Ar krāsainiem tērpiem, košiem aksesuāriem un gaumīgiem priekšnesumiem Vilcē noslēgusies Latvijas speciālo skolu audzēkņu pašdarināto tērpu skate, ko deviņpadsmito gadu organizē Lielplatones Speciālā internātpamatskola.

«Tā ir atskaite, ko mājturības un tehnoloģiju stundās gada laikā esam paveikuši,» saka skolotāja Sarmīte Svalbe, pauzdama gandarījumu par rezultātu. Izlaiduma tērpi izdevušies godam.«Skolas un skolotāji šo gadu laikā ir ļoti izauguši. Daudz vairāk tiek piestrādāts pie kustībām un tērpu ansambļiem. Agrāk katrs tērps tika demonstrēts atsevišķi. Nu redzam veselas kolekcijas,» priecājas žūrijas komisijas dalībniece un Lielplatones modes skates aizsācēja Ausma Bomika.Bijusī Lielplatones Speciālās internātpamatskolas skolotāja gan piebilst, ka vēl vajadzētu vairāk padomāt, lai aksesuāri saskanētu ar tērpu, kā arī neatlikt uz pēdējo brīdi darbu, lai modelēm iemācītu pareizi kustēties. Taču kopumā speciālo izglītības iestāžu audzēkņu varēšana esot teicama.Plašāk lasiet rītdienas laikraksta «Zemgales Ziņas» numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zvh

Lielplatonē ir kūltūras nams, bet nav kas to apsaimnieko. tur viss, īsāk sakot, salaists dēlī un uz puņķiem turās. tā kā novads tagad viens, nākošā skate būs , varbūt,Vircavā. Vilces pārvalde nedaudz parādā ar\i bija. citādi jau nebūtu ņemts, jo remonts nu tā- itkā abas kreisās rokas meistariem bijušas. (Tuvplānus nedrīkstēja bildēt, jo tad viss lētums būtu cilvēkiem jāredz.) pagaidām normāls k/n Sta\lģenē ir redzēts. varbūt uz turieni nākošgad braukt? Pasākums bija jauks, it sevišķi zinot, ka Vilcē ar kultūras dzīvi tā pašvakri.

pirms 6 gadiem, 2012.05.11 15:27

hvz

vai tad Lielplatonē vairs nav kultūras nama, ja jābrauc uz Vilci? ne pārāk sen to taču sakārtoja par Eiropas naus\du.

pirms 6 gadiem, 2012.05.11 05:58

Vietējās ziņas