Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Pilsētas vadība sveic četrus jaunus skolotājus un saka paldies Gineitei

«Nemaz nebija tādu plānu kļūt par skolotāju, bet mani paaicināja un, izrunājoties ar skolas vadību, piekritu. Uztraukums gan ir liels – informāciju tehnoloģijās jūtos stabils, savukārt mājturību būs vēl jāpiemācās,» atzīst Latvijas Lauksaimniecības universitātes 4.kursa students un jaunais Jelgavas 2.pamatskolas skolotājs Mārtiņš Dzerkalis. Viņš ir viens no četriem jaunajiem pedagogiem, kas šogad darbu sāk kādā no pilsētas skolām.

Jelgavas pedagogi otrdien sanāksmē pirms jaunā mācību gada savā pulkā tāpat sveica «Iespējamās misijas» skolotāju Ievu Miniču, kura pasniegs dabaszinības Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā, jauno 5.vidusskolas krievu valodas un literatūras skolotāju Annu Ļubinsku un Jelgavas Amatu vidusskolas profesionālās izglītības skolotāju Mārtiņu Ziemeli. Izmaiņas piedzīvojušas arī vairāku pilsētas izglītības iestāžu administrācijas. Jelgavas 5.vidusskolas direktora vietnieka amatā turpmāk būs Tatjana Grencione, bet vadīt pirmsskolas izglītības iestādi «Vārpiņa» palīdzēs Inga Donova. Savukārt Ināra Pampe stājusies Jelgavas 2.pamatskolas ilggadējās direktores Ludmilas Gineites, kuras sveikšana sanāksmē izvērtās aizkustinoši emocionālā brīdī, vietā.Svinīgās Jelgavas pedagogu sanāksmes dalībniekiem tāpat tika nolasīts Ministru prezidenta apsveikums, kurā Valdis Dombrovskis pateicas 34 pilsētas skolēnu pedagogiem, kuri teicami sagatavojuši savus audzēkņus mācību olimpiādēm un konkursiem. Premjers arī izteica atzinību par jaunu profesionālās ievirzes programmu ieviešanu Jelgavā, kā arī dabaszinību un tehnoloģiju priekšmetu akcentēšanu.Savukārt Jelgavas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, prezentējot pilsētas izaugsmi, uzņēmumus un tuvākās nākotnes plānus, solīja atbalstīt tādas pedagoģiskās programmas, kurās uzsvars būs likts nevis uz teorētiskām zināšanām, bet iespēju pašiem skolēniem praktiski darboties. Tāpat pilsētā tikšot veicināta kokapstrādes nozare, kā arī «jātur īkšķi», lai nerastos jauni šķēršļi jau tā aizkavētā Jelgavas Tehnikuma (bijusī Jelgavas Amatniecības vidusskola) modernizācijas projekta gaitā. Skolas ēkas un dienestu viesnīcas pārbūve varētu sākties nākamā gada pavasarī. ES fondu līdzfinansēto projektu, kura kopējās izmaksas ir teju 11 miljoni latu, paredzēts veikt līdz 2015.gada augustam.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas