Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Sāk ceļu, lai 13.augustā sasniegtu Aglonu 12

Ap septiņdesmit svētceļnieku ceturtdienas rītā devās apmēram trīssimt kilometru garajā ceļā no Jelgavas uz Aglonu, Svētās jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem.

«Lai ceļojums jums nav kā vienkārša atpūta no ikdienas! Lai visi mājās atgrieztos, garīgi spēcināti!» dievkalpojumā pirms ceļa sacīja bīskaps Edvards Pavlovskis. Svētceļniekus pavadīt bija ieradies arī emeritētais bīskaps Antons Justs. Starp svētceļniekiem ir daudz jauniešu un vīru spēka gados. Jelgavnieks Aivars Paučs atzīst, ka gājienā piedalās pirmo reizi un domā noiet līdz Aglonai. Divdesmit četru gadus vecais Nacionālo bruņoto spēku sapieris Jānis Ilmasts atklāj, ka Jelgavu par svētceļojuma sākumpunktu izvēlējies nejauši, klikšķinot internetā. Agrāk viņš gājis uz Aglonu no Valmieras un Rīgas, bet tagad gribējis no citas vietas. Svētceļojumam pievienojušies arī trīs Zaļenieku pamatskolas absolventi Kristofers Krasovskis, Armands Grigorjevs un Jevgēnijs Matvejevs.Ar trim ratiem svētceļojumā sesto reizi piedalās arī septiņu bērnu Ozolu ģimene, bet Elēnai Pētersonei no Svētes pagasta šis 17.svētceļojums.Pirmajā dienā plānots noiet līdz Staļģenei, otrajā – līdz Bauskai. Tālākās svētceļnieku nakšņošanas vietas būs Skaistkalne, Ērberģe, Nereta, Aknīste, Subate, Ilūkste, Daugavpils un Višķi. Aglonu plānots sasniegt 13.augustā.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

redzu

Centa Apenīša portretu - mazizglītots, bet pie naudas viegli ticis, galvenās vērtības - džips, kam ielas visi traucē, tēlojošs viedu visās jomās, bet dzīves gudrības sagrābstītas ne grāmatās, bet "bojevikos." Kāda tava daļa, kur cilvēki dodas - morāls lūzeris esi tu pats. Bet gribas paspīdēt kaut vai internetā, vai ne?

pirms 6 gadiem, 2012.08.04 09:42

tev centi laikam nav bijusi kartiga gimene kura tev iemaacitu milestibu un galvenokart cienu pret citiem! skola laikam ari tev nav spidosi gajis,izklausies pec garigi slima tuksa cilveka

pirms 6 gadiem, 2012.08.02 22:39

zocialists Ivars Jakovļevs

Reliģija- tas ir opiums tautai!

pirms 6 gadiem, 2012.08.02 14:50

Centis Apenītis ===== maris

neesmu bezdarbnieks, kas var vazāties apkārt, un man nevajag ne žēlastības dāvanas ne svētību.

pirms 6 gadiem, 2012.08.02 13:30

Apetīte

Centis Apenītis - ja Tu zinātu tā neteiktu !!

pirms 6 gadiem, 2012.08.02 11:57

Centis Apenītis

Es zinu! :D:D:D

Bet tas nemaina lietas būtību par smirdoņu!

pirms 6 gadiem, 2012.08.02 11:51

Haha

Vai tad tēvs juris saplēstajos džinsos ar vijīgo augumu arī pošas???

pirms 6 gadiem, 2012.08.02 11:35

Centis Apenītis

Kur būs duša? Kur ēstuves? Pat nevaru iedomāties, kāda smirdoņa ir Aglonā, kad visi ceļotāji tur nonāk. Atrasties starp svētceļniekiem tajā pasākumā , vai ostīt netīrītas miskastes pagalmos- absolūti viens un tas pats :((

Šādos pasākumos piedalās galvenokārt mūžīgie lūdzēji - lūzeri, bezdarbnieki, ubagi kā arī citi pusdebili ļautiņi.

pirms 6 gadiem, 2012.08.02 11:25

Centīgajam aPenim

Tu esi tas , APenītis, kas strādā DAP iepirkumu komisijā naudu dali ???

pirms gada, 2017.07.25 13:37

Vietējās ziņas