Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Sākta Pasta salas labiekārtošana, ko plānots pabeigt 2013.gada septembrī 15

Pēc jūlijā noslēgtā līguma sākti būvdarbi Pasta salā, ko veic SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»». Projekts paredz, ka 2013.gadā Pasta sala būs kļuvusi par brīvā laika pavadīšanas, izklaides un aktīvās atpūtas zonu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem.

Lielupe un Driksa kļūs par tūrisma un aktīvās atpūtas produktu, sola pašvaldības Attīstības un pilsētplānošanas pārvalde. Pasta sala tiks labiekārtota, izveidojot nepieciešamo infrastruktūru - gājēju un velo celiņus, soliņus, apgaismojumu, tualetes, pasākumu norises laukumus, bērnu rotaļu laukumu, apstādījumus, kā arī būs sakārtoti Lielupes un Driksas krasti. Plānots, ka nākotnē Pasta salā varēs notikt jau tradicionālie kultūras pasākumi - Smilšu skulptūru, Ledus skulptūru festivāli, kā arī dažādi koncerti. Pasta salas labiekārtošana papildinās Lielupes upes baseina teritorijas sakārtošanu un mazinās vides piesārņojumu. Sakārtotā infrastruktūra palīdzēs piesaistīt uzņēmējus tūrisma uzņēmējdarbības attīstībai pilsētā, lēš pašvaldībā. Projektu plānots īstenot līdz 2013.gada 30.septembrim. Projekta kopējās plānotās izmaksas - 1,1 miljoni latu, pašvaldības fnansējumsir 12,75 procenti.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

Jurim

Tu iznemi vardus man no mutes. Es un daudzi citi tev 100procentigi piekritam.Un kas ir tups tas ir tups, nu ko padarisi.

pirms 6 gadiem, 2012.08.27 11:43

membrāns

TUPS,tu tiešām esi tups !Tā Pasta sala vajadzīga vismaz man ar sievu,maniem 4iem bērniem un viņu otrajām pusītēm un maniem 8ņiem mazbērniem-jau 18it jelgavniekiem.Gan jau vēl atradīsies,kam to salu vajag.Tev iesaku ar 4to autobusu līdzĢintermuižai,tur tev palīedzēs.

pirms 6 gadiem, 2012.08.20 11:37

juris

Lasot šādus komentārus tiešām skumīgi paliek, ka esmu latvietis!
Kas tiešām notiek ar tautu?
Kad ir bedrainas ielas, nesakārtotas vietas - bļauj pa deviņi mēmi un rīko bedrogradas akcijas!Ok. Kad slikti, jādara kaut kas lietas labā!
Neesmu ZZS fans (pat otrādi), taču, kad ielas saved kārtībā(pēdējie 3 gadi - Brīvības b., Lielā iela II posms, Dobeles šos., Svētes iela, Pētera iela, 6 ielas ap ZOC, Raiņas iela un gada laikā būs Čakstes ielas, Lielā ielā I posms, Lietuvas šoseja, par ceļu līdz Meitenes MKP prasīt LVC nevis pašvaldībai), būs laba infrastruktūra ieskaitot tiltu un laba rekreācijas zona pilsētas centrā, kurā Latvijas pilsētā vēl kaut ko tādu esat redzējuši, atkal ir slikti, jo kāpēc kaut kas tāds jātaisa???!! Neliekas stulbi tā bļaut!
Un jā - lielais ekspert - tūristi brauks tad, kad viss ir pie*irsts, vai labi attīstīts? Un ja jau esi eksperts - tūristi nav tikai resni vācieš, kas sapņo par jelgavu - ties ir arī pasākumu apmeklētāji kaut vai no Dobeles un Rīgas, kas arī atstāj savu naudu pie mums!
Ai bet nē - mēs taču esam latvieši - labāk to miljonu sadalīt uz visiem Jelgavas iedzīvotājiem un visi būsim laimīgi: tātad 1 miljons uz 60 tk būs Ls 16.6 katram un tad gan mēs visi dziedāsim slavas dziesmas pašvaldībai, vai ne??

pirms 6 gadiem, 2012.08.20 10:11

kuls

Par to tūrismu , ko lēš Dome , smiekli nāk. Uzņēmējdarbības analfabētu spriedumi . Vai tiešām lielie speciālisti Rāviņš , Levconoks , Rublis , Caune u.t.t. domā ka vācieši to vien dara , kā seko līdzi būvdarbu gaitai Jelgavā , Pasta salā , lai tūlīt pēc atklāšanas kā PIRMIE varētu pastaigāt šurpu turpu pa Rāviņā tiltu .

pirms 6 gadiem, 2012.08.19 16:29

tups

Pasta sala , Rāviņa tilts - tas ir Jelgavas mafijas labi organizēts Eiropas naudas izzagšanas pasākums. Vēlēšanas ir tuvu un ZZS nauda ir vajadzīga , jo pie lielās siles netiek. Tur ēd Vienotība.
Katram muļķim ir skaidrs , ka nevienam šie objekti nav vajadzīgi , vēl jo vairāk iebraucējiem.

pirms 6 gadiem, 2012.08.19 16:21

Jelgava

Atvainojiet, bet neviens krogs nestradas del 5 apmekletajiem.Un par kadiem pasakumiem runat, kads visi jeb lielaka dala sez savos darzinos. Un pareizi dara.

pirms 6 gadiem, 2012.08.19 13:32

xx

kā var attīstīt tūrismu, ja pilsēta vasarā kā izmirusi. pasākumu nav ne pašiem, ne viesiem. Žēl...

pirms 6 gadiem, 2012.08.19 08:40

kāpēc

nu kāpēc pat vasarā reti kad notiek pasākumi? Kafejnīcas un pat restorāni (Madara, piemēram) atvērtas līdz pl.21 vai labākajā gadījumā līdz 22. Pēc pl.19 Jelgava vienkārši ''izmirst''. Tāpēc visi raujas uz Rīgu, tur vismaz aktīviem cilvēkiem brīvdienu pēcpusdienās, vakaros ir, kur izklaidēties.

pirms 6 gadiem, 2012.08.18 21:48

kampars

Nu par ZOC vispār tikai izkārtne un " Stāv mūsu rajonā piemineklis stalts" , domāts kaķiem , suņiem tikai ne darbaļaužu bērniem. Bija skolas laukums , ābeļdārzs visiem pieejams tanī apkārtnē dzīvojošiem bērniem. Tur varēja braukt, skriet, māmiņas ar bērneļiem vizinājās tagad arī skrien tikai apkārt žogam. Pasākumi arī notiek ZOCā interesanti ne sporata bet.... vai 4 vidusskolai sportot nepienākas, kāpēc bērniem BMX trase ir kļuvusi nepieejama . Kā suņi uz siena kaudzes ne paši ēd ne citam dod.Tāpat viss novecos paliks nekam nederīgs. Kādēļ stadions nav atvērts publiskam apmeklējumam kādās noteiktās stundās ?

pirms 6 gadiem, 2012.08.18 14:18

Luīze fon T.

Būs skaista vieta kur manam mīlulim pastaigāties.Nedzeriet darba laikā,būvējiet kārtīgi, kokus nebojājiet, Zāles šķirni izvēliets mīkstu, jo manam sunim pirksti gari, viņš bieži sagriež pēdas ar asu zāli.

pirms 6 gadiem, 2012.08.18 10:24

koncerts

nākotnē Pasta salā varēs notikt jau tradicionālie kultūras pasākumi - Smilšu skulptūru, Ledus skulptūru festivāli, kā arī dažādi koncerti. ..UN kas notiks nesen rekonstruētajā uzvaras parkā, ja pasākumi pārcelsies uz Pasta salu, un koncertus taču solīja rīkot arī ZOC, kad miljoni tika izlietoti šim nolūkam?

pirms 6 gadiem, 2012.08.18 05:48

pozitivus

Manas domas materializējas.... Jauki, tā turpināt!

pirms 6 gadiem, 2012.08.17 20:04

Vietējās ziņas