Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Skolēni rāda, cik zinoši ir drošības jautājumos

Kurās vietās drīkst apstāties sabiedriskais transports? Kā iespējams kļūt par ugunsdzēsēju? Kas jādara, ja gūta eletrotrauma? Šie bija tikai daži jautājumi, uz kuriem Jelgavas skolu 6.klašu skolēni šodien meklēja atbildes jau par tradīciju kļuvušajā bērnu drošībai veltītajā pasākumā. Viszinošākā izrādījās 4.vidusskolas komanda. Otrajā vietā palika 4.pamatskola, bet trešajā – 5.vidusskola.

Pasākums «Mēs – bērnu drošībai Jelgavā», ko organizē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknis sadarbībā ar pilsētas Izglītības pārvaldi, tiek rīkots vairāk nekā desmit gadus un tā mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu iestāžu uzdevumiem, rūpējoties par bērnu drošību. Šogad pilsētas skolu 6.klašu audzēkņus uzrunāja ne tikai Valsts un Pašvaldības policijas, bet arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Ceļu satiksmes drošības direkcijas, Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Atkarību profilakses un Bērnu un ģimenes atbalsta centra, Latvijas Samariešu apvienības, kā arī uzņēmuma «Latvenergo» pārstāvji. Viņi skolēniem bija sarūpējuši āķīgus jautājumus un interesantas balvas. Tās saņēma ne tikai pirmo trīs vietu ieguvēji, bet arī Jelgavas 3.pamatskolas, 6.vidusskolas un Speciālās internātpamatskolas bērniTo, ka bērni kļuvuši krietni zinošāki drošības jautājumos, un liela loma tajā ir tāpat šādiem pasākumiem, ievērojusi Valsts policijas Jelgavas iecirkņa priekšniece Tatjana Flandere. «Agrāk prasījām, ko tu zini? Neko! Stāv un skatās. Tagad jau prot atbildēt par ceļu satiksmes noteikumiem, atbildību. Pazīst dažādas institūcijas,» viņa vērtē.Plašāk lasiet rītdienas laikrakstā «Zemgales Ziņas».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas