Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Sveic labākos skolēnus; diviem - panākumi valsts mērogā 1

«Valsts latviešu valodas olimpiādē piedalījos galvenokārt tāpēc, lai gūtu pieredzi. Necerēju ne uz kādiem panākumiem. Tāpēc, kad uzzināju rezultātu, biju ļoti pārsteigta,» emocijas, kādas pārņem, ap 60 Latvijas labāko skolēnu konkurencē iegūstot 3.vietu, atklāj Staļģenes vidusskolas 8.klases skolniece Katrīna Segliņa. Viņa bija to 70 Jelgavas un Ozolnieku novadu mācību olimpiāžu uzvarētāju vidū, kas trešdien Zaļeniekos saņēma pašvaldības pateicību.

«Bronza» valsts mēroga latviešu valodas olimpiādē nav vienīgais Katrīnas šā gada sasniegums mācībās. Pirms tam šajā priekšmetā viņa vinnējusi Jelgavas novada olimpiādi. «Latviešu valoda nav priekšmets, kas man padodas vislabāk. Tā ir matemātika. Uz olimpiādi tiku tikai tāpēc, ka klasē man bija labākā atzīme. Taču sacensībām gatavojos. Tas man raksturā – ja uz ko ej, tad maksimāli!» savu panākumu noslēpumu atklāj Staļģenes vidusskolas astotklasniece, kuras vidējā atzīme ir 8,4 balles. Katrīna min, ka brīžiem uznāk slinkums mācīties. Taču viņa sapratusi, ka tieši labas zināšanas ir garants veiksmīgai nākotnei.Pateicību  par cītīgu mācību darbu un teicamām zināšanām pasākumā saņēma 51 Jelgavas novada skolēns un 19 audzēkņu no Ozolnieku novada. Uzvaras laurus lielākoties viņi plūkuši tieši novada līmeņa olimpiādēs. Valsts mērogā vislabāk novērtēta K.Segliņa. Līvbērzes vidusskolas 9.klases skolnieks Ģirts Kārkliņš saņēmis Atzinības rakstu par dalību valsts vēstures atklātajā olimiādē.Mūsu puses skolēniem veicies arī Zemgales reģiona zināšanu sacensībās. Ozolnieku vidusskolas 4.klases audzēkne Katrīna Strautniece ieguvusi 3.vietu sākumskolu latviešu valodas olimpiādē. Savukārt Eva Zevaliča no Elejas vidusskolas ar pētījumu par personības atspoguļojumu rokrakstā, Kalnciema vidusskolas audzēkne Diāna Smikarste, kura pētījusi dižkokus Valgundē, un Ozolnieku vidusskolas puiši Dins Dāvis Ozols un Elgars Staņislavs Tračums teicami startējuši Zinātniski pētniecisko darbu Zemgales reģiona konkursā.Jelgavas un Ozolnieku novadu mācību olimpiādēs uzvarējuši Elejas vidusskolas skolēni Arvis Lācis (fizika un ģeogrāfija) un Anastasija Kazaka (krievu valoda), Kalnciema vidusskolas audzēkņi Dāvis Beitlers (latviešu valoda un vēsture) un Kristīne Čebukina (krievu valoda un ekonomika), Rihards Krūmiņš (matemātika), K.Strautniece un Emīls Melders (matemātika) no Ozolnieku vidusskolas, Sabīne Miķelsone (bioloģija), Edgars Jansons (bioloģija) un Kalvis Kažoks (bioloģija), kuri mācās Kalnciema pagasta vidusskolā, Staļģenes vidusskolas skolniece Monta Krastiņa (latviešu valoda un bioloģija), Elvis Grinbergs (matemātika) no Aizupes pamatskolas, Krišs Mikus Novads (matemātika) un Ginta Ozola (matemātika), kuri mācās Vilces pamatskolā, Šķibes pamatskolas skolniece Elīna Smetaņina (matemātika) un Lelde Valtnere (bioloģija) no Vircavas vidusskolas Platones filiāles.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas