Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Foto: Sveikts pilsētas Zelta fonds – 22 pāri 5

«Kopdzīvei nekādas teorijas nav, visa teorija ir pelēka, tikai dzīves koks ir zaļš,» smaidot nodeklamē Asja Felsberga. Viņa kopā ar kungu Jāni ir viens no 22 pāriem, kas Pilsētas svētkos Ģederta Eliasa Vēstures un mākslas muzejā īpaši godināti, šogad atzīmējot 50 gadu kāzu jubileju.

Jelgavas Ģ.Eliasa Vēstures un mākslas muzejā pāriem bija iespēja nofotografēties un svinīgā pasākuma laikā saņemt ierāmētu zelta jubilejas foto. Salīdzinot ar diviem iepriekšējiem gadiem, šogad pieteikto Zelta pāru skaits bija divtik liels. Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Aina Rokjāne secina, ka 1962. gads laulībām bijis īpaši labvēlīgs. Četri no tiem ir bijušie Latvijas Lauksaimniecības universitātes kādreizējie darbinieki.  Jānis un Ināra Ābeles savu kāzu jubileju atzīmēs rudenī, taču viņi vēsturē iegājuši kā 500. Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļā reģistrētais pāris. Par godu apaļajam skaitlim viņu laulību ceremoniju filmējusi Latvijas Televīzija. Abi visu mūžu strādājuši SCO – Jānis par šoferi, bet Ināra par inženieri, ģimenē izaudzināts dēls, un vecvecāki lepojas arī ar savu stalto mazdēlu. Par savas kopdzīves panākumu atslēgu Ābeļu pāris uzskata saticību. Plašāk par Zelta pāriem lasiet rītdienas laikraksta «Zemgales Ziņas» numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

GV

No visas sirds sveicam brīnišķīgo ZELTA pāri ASJU un JĀNI FELSBERGUS! Laimīgus turpmākos piecdesmit!

pirms 7 gadiem, 2012.05.25 10:09

*

Ir forši kopā nosirmot. Man patīk 15. bildes pāris.

pirms 7 gadiem, 2012.05.25 00:02

antifašists Ivars

Jelgavas pilsētas Domei vajadzētu izskatīt iespēju ļaut homoseksuālistiem, biseksuāļiem un transpersonām slēgt reģistrētas partnerattiecības vai laulību (ES direktīva), tad mums nākotnē būtu daudz Zelta pāri !

pirms 7 gadiem, 2012.05.24 20:00

go

Kāpēc jāmācās, kāpēc jāpielāgojas. Ja izdodas nodzīvot ilgu mūžu kopā - ļoti labi, bet pasniegt to kā vienīgo pareizo variantu ir stulbi. Kas slikts ja cilvēki saprotot, ka nekas vairs kopā nesaista katrs aiziet savu ceļu, bet neturpina mocīt otru un sevi.

pirms 7 gadiem, 2012.05.24 19:51

Alise

Tā ir liela māksla un augsta spēja pielāgoties! Mums, mazbērnu paaudzei reti kurai izdodas kaut 10 gadus kopā nodzīvot.
Jāmācās.

pirms 7 gadiem, 2012.05.24 19:28

Vietējās ziņas