Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaida atbalstu, lai varētu rīkot «Stropiņa» nometni

Piekto gadu Līvbērzes pagasta Vārpas ciemā pirmsskolas un sākumskolas bērni tiks aicināti vasaras brīvlaikā pavadīt laiku draudzīgā un labvēlīgi noskaņotā gaisotnē nometnē «Stropiņš», apgūt dažādas iemaņas, iegūt jaunas zināšanas, pozitīvas emocijas un, protams, arī jaunus draugus, īpašu uzmanību veltot bērnu radošo spēju izkopšanai. Taču pasākuma rīkošanai tā organizētājiem nepieciešams atbalsts.

«No 30.jūlija līdz 10.augustam 25 bērniem piedāvāsim darboties dažādās jomās - vingrinot pirkstiņus veidot interesantas lietas no papīra, plastilīna, māla, dabas materiāliem, parafīna un smiltīm. Kā vienu no svarīgākajiem uzdevumiem esam izvirzījuši – caur spēli, rotaļu, dziesmu, deju, dialogu un kopā darbošanos izprast bērnu vajadzības, ieraudzīt katrā no viņiem radošās spējas un attīstīt tās,» piesakot nometni Labiedarbi.lv projektu konkursam, raksta ģimenes centra «Nāc!» vadītāja Smaida Vērza, vēloties lietderīgi nosvinēt «Stropiņa» piekto dzimšanas dienu kopā ar saviem draugiem.Nometnes rīkošanai nepieciešami 494 lati. Lai to atbalstītu, var nobalsot šeit .

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas