Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaidīs «nelauksaimnieciskus» projektus

Lauku partnerība «Lielupe» izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas otro kārtu Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas ieviešanai Jelgavas un Ozolnieku novadā, informē partnerības vadītāja Līga Švānberga.

Viņa skaidro, ka šī kārta tiek izsludināta Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējuma saņemšanai rīcībā «Atbalsts nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības, tajā skaitā lauksaimniecības produktu pārstrādes, lauku tūrisma un amatniecības, attīstībai». Projektu pieteikumus iespējams iesniegt no 21. oktobra līdz 21. novembrim.

«Atbalstam var pieteikties ikviens, kurš vēlas sākt vai attīstīt uzņēmējdarbību Jelgavas un Ozolnieku novadā. Nevar pieteikties uzņēmumi, ja iepriekšēja gada apgrozījums pārsniedz septiņus tūkstošus eiro,» vērš uzmanību L.Švānberga, piebilstot, ka ELFLA finansējuma atbalstu līdz 70 procentiem no projekta izmaksām var saņemt pamatlīdzekļu iegādei, būvdarbiem, kā arī produkta vai pakalpojuma atpazīstamības veicināšanai.

Plašāku informāciju var atrast partnerības mājaslapā www.partneribalielupe.lv, sadaļā «Leader 2014–2020». Tāpat, iepriekš piesakoties, iespējams saņemt papildu konsultācijas Lauku partnerībā «Lielupe» Krišjāņa Barona ielā 40 (tālrunis 26399946, e-pasts: lielupe@partneribalielupe.lv).

Projektu konkursa nosacījumu skaidrošanai tiks arī organizētas vairākas tikšanās ar iedzīvotājiem pagastos.
«Ziņas» jau rakstīja, ka uzņēmējdarbības aktivitātē «Leader» vairs nefinansēs lauksaimniecības primāro ražošanu un visus pakalpojumus, kas attiecas uz lauksaimniecību. Piemēram, vairs nevarēs stādīt augļu dārzus, pirkt cāļus vai audzēt gliemežus. Patlaban palikusi tikai nelauksaimnieciskā uzņēmējdarbība, tajā skatā pārstrāde. Savukārt LAD ir paredzēta atsevišķa programma mazo saimniecību atbalstam. 

Tikšanās ar iedzīvotājiem
● 7. oktobrī plkst.17 IKSC «Līdumi» Staļģenē
● 10. oktobrī plkst. 7 Vircavas pagasta pārvaldes zālē
● 12. oktobrī plkst.17 Ozolnieku novada domes zālē
● 13. oktobrī plkst.17 Salgales pagasta pārvaldes sanāksmju zālē
● 17. oktobrī plkst.17 Zaļenieku aktivitāšu centrā
● 19. oktobrī plkst.17 IKSC «Avoti» Valgundē
● 20. oktobrī plkst.17 Nākotnes saieta namā
● 25. oktobrī plkst.17 Elejas saieta namā
● 26. oktobrī plkst.17 Līvbērzes pagasta pārvaldes zālē
● 27. oktobrī plkst.17 Vilces tautas namā

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas