Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Glūdas bērnudārzam «Taurenītis» aprit 35 gadi

Šodien pirmsskolas izglītības iestādē «Taurenītis» Glūdā par godu jubilejai bērni kopā ar pirmsskolas skolotājām sniegs priekšnesumus un teatrālu izrādi vecākiem un viesiem. Pasākuma noslēgumā bērniem sagatavota atraktīvi muzikāla izklaide.

Iestādē mācās 90 Glūdas un Bērzes pagastu audzēkņi, kas sadalīti četrās grupās. Četri pedagogi iestādē darbojas no tās izveidošanas pirmās dienas, tajā skaitā tagadējā iestādes vadītāja Valentīna Saviča, informē Jelgavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Kaunese.«Bērnudārza kolektīvs ir ļoti saliedēts, pedagogi savu darbu pilda no sirds. To izjūtam pēc atgriezeniskās saites no bērniem, jo bieži vien bērni pat mājās nevēlas doties. Viņiem pie mums patīk – tā ir labākā alga par darbu, ko veicam,» savās sajūtās par darbu iestādē dalās metodiķe Ilze Lomakina.Bērnudārzs celts 1977.gadā un paredzēts 120 bērniem. Pagājušā gadsmita 80.gadu beigās strauji saruka audzēkņu skaits bērnudārzā, tāpēc tika nolemts iestādes telpas dalīt ar Šķibes pamatskolas 1.-4.klašu skolēniem. Pašlaik iestādē atkal mājo tikai pirmsskolas vecuma bērni, bet sadarbība ar sākumskolu turpinās ERAF īstenotā projekta «Alternatīvās aprūpes pakalpojumu centra bērniem izveide Glūdas pagastā» ietvaros. Gan 1.-4.klašu skolēniem, gan pirmsskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem ir pieejami alternatīvās aprūpes pakalpojumi – bērnu brīvā laika pavadīšanas centrs un bērnu pieskatīšanas istaba.Brīvā laika pavadīšanas centra jaunuzceltajā sporta zālē tiek vadītas sporta nodarbības. Savukārt pieskatīšanas istaba, kurā uz četrām stundām atļauts atstāt mazuļus vecumā no 1,2 līdz 1,5 gadiem, tiek vērtēta kā veiksmīgs projekts, jo bērns saudzīgā veidā adaptējas bērnudārza vidē, līdz ar to vēlāk labprāt pavada bērnudārzā pilnu dienu, uzsver pašvaldība.Iestādē ir veikta ēku renovācija un energoefektivitātes paaugstināšana. Vasarā ieplānoti sešgadīgo bērnu grupas remontdarbi. Lai sekmīgāk īstenotu jauno integrēto mācību programmu sešgadīgajiem bērniem, paredzēts iegādāties interaktīvo tāfeli. Pedagogi aktīvi apmeklē kursus, lai mācītos strādāt ar jaunajām tehnoloģijām un apgūtu metodes integrēto rotaļnodarbību vadīšanā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas