Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Godina bāriņtiesu darbiniekus (FOTO)

Atzīmējot Latvijas bāriņtiesu 20 gadu darbību, Labklājības ministrs Jānis Reirs un LM valsts sekretārs Ingus Alliks piektdien, 14. oktobrī, svinīgā pasākumā pasniedza Labklājības ministrijas (LM) atzinības rakstus tiem bāriņtiesu darbiniekiem, kas ar godprātīgu un nesavtīgu darbu nodrošina bāriņtiesu darbību ikdienā, kā arī godināja tos, kuri piedalījušies bāriņtiesu sistēmas izveidošanā un turpina to darīt arī šobrīd, informē ministrijas pārstāve Marika Kupče.

Par ilggadēju un pašaizliedzīgu amata pienākumu pildīšanu, godprātīgu un profesionālu darbu bāriņtiesā labklājības ministrs Jānis Reirs ar labklājības ministra atzinības rakstu apbalvoja 16 bāriņtiesu pārstāvjus.

Savukārt ar LM valsts sekretāra atzinības rakstu par ilggadīgu, pašaizliedzīgu un nesavtīgu darbu bāriņtiesā apbalvoja 48 bāriņtiesu pārstāvjus. Viņu vidū arī Jelgavas bāriņtiesas priekšsēdētājas vietniece Anta Riekstiņa un Jelgavas novada bāriņtiesas locekle Natālija Tomsone (pilnu apbalvoto sarakstu skatiet ŠEIT).

Bāriņtiesas izveidotas, pamatojoties uz likumu «Par bāriņtiesām un pagasttiesām», kas noteica, ka no 1996. gada 1. marta jāsāk veidot jaunas aizbildnības un aizgādniecības institūcijas kā pašvaldības izveidotas iestādes.

Šobrīd Latvijā darbojas 142 pilsētu un novadu bāriņtiesas.


Foto: Labklājības ministrija

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas