Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gudro vecāku skolā mācīs, kā sagatavot bērnu pārmaiņām viņa dzīvē

Otrdien, 19. martā, pulksten 17.30, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) notiks bezmaksas semināru cikla “Gudro vecāku skola” seminārs “Kā sagatavot bērnu pārmaiņām viņa dzīvē?”, informē ZRKAC.

Lektore būs psiholoģijas maģistre Gunita Kleinberga, Marte Meo un kognitīvi biheiviorālā terapeite.

Nodarbībā tiks apskatītas tēmas:

Kā sagatavot bērnu pārmaiņām, kas jāņem vērā saistībā ar bērna attīstību un temperamentu;

Otra bērna dzimšana;

Pirmskolas/ skolas uzsākšanai vai maiņa;

Vecāks sāk strādāt;

Dažādi negatīvi notikumi;

Draudzības zaudēšana;

Ko darīt un ko noteikti nedarīt, sagatavojot bērnu pārmaiņām viņa dzīvē.

ZRKAC semināru ciklu “Gudro vecāku skola” piedāvā vecākiem, audžuvecākiem, auklēm un visiem, kuri audzina bērnus vecumā no 0 līdz 7 gadiem. Semināru ciklā vecākiem ir iespēja tikties ar pieredzes bagātiem bērnu psihologiem, ārstiem un bērnu attīstības speciālistiem, lai rastu atbildes un praktiskus risinājumus ļoti konkrētos bērna audzināšanas un attīstības jautājumos. Nodarbības plānotas divas reizes mēnesī līdz šā gada 9. aprīlim. Vecāki var apmeklēt visus seminārus vai izvēlēties sev interesējošas tēmas.

Semināru cikls notiek projekta „Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, I kārta” ietvaros.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālr.: 63012159, 63082101, 29222737 vai e-pastā: astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv. Vietu skaits ir ierobežots.

Interesentiem, kuri nevarēs apmeklēt pasākumu, būs iespēja to noskatīties tiešsaistē vai arī videoierakstā, kas tiks ievietots ZRKAC mājas lapas Videogalerijā tuvākajā laikā pēc pasākuma norises.

Foto: pixabay.com

 

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas