Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā darbu sāk Jauniešu centrs

No šodienas Iecavas novada pašvaldībā tiek izveidota un darbu sāk struktūrvienība "Iecavas Jauniešu centrs", kas mājos nesen izremontētajā ēkā Grāfa laukumā 1, līdzās Mūzikas un mākslas skolai, aģentūru LETA informēja Iecavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece-Jostmane.

Šis centrs izveidots Šveices finansētā projekta "Multifunkcionāla jaunatnes iniciatīvu centra izveide Iecavā" gaitā. Centra mērķis ir saturīga brīvā laika organizēšana, bērnu un jauniešu iniciatīvu veicināšana, prasmju, spēju attīstīšana un pozitīvu attieksmju veidošana atbilstoši viņu vecumam, interesēm un vajadzībām.

Centrs organizēs bērnu un jauniešu interešu izglītību, īstenos darbu ar jaunatni, nodrošinot nepieciešamo atbalstu jauniešu iniciatīvām sadarboties ar jauniešu un citām nevalstiskajām organizācijām, jauniešu centriem valstī un ārvalstīs, kā arī organizēs neformālās izglītības seminārus un apmācības. Iecavas Jauniešu centru vadīs jaunatnes lietu speciālists.

Iecavas Jauniešu centra izveidi atbalstīja Šveice no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai programmā "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālinātos vai mazattīstītos Latvijas reģionos".

Šā projekta kopējās izmaksas ir 141 893 eiro, no tām programmas finansējums - 102 670 eiro, bet Iecavas novada domes līdzfinansējums - 39 223 eiro apmērā.

Īstenojot multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra izveides projektu Grāfa laukumā 1, renovētas vēsturiskās ēkas trešā stāva iekštelpas un vītņveida kāpnes. Centra telpas pielāgotas plānotajām funkcionālajām prasībām, lai tajās varētu rīkot seminārus un konsultācijas, izvietot biroja telpas jaunatnes organizācijām un iniciatīvu grupām. Domājot par atpūtu, jauniešu mobilitāti un vēlmi ceļot, ierīkots arī virtuves stūris un centra telpas aprīkotas tā, lai tās varētu izmantot kā naktsmītnes.

Foto: Iecavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas