Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāji nenāk diskutēt ar pašvaldību par Jelgavas novada perspektīvām nākamajiem 20 gadiem 9

Ap desmit Jelgavas novada pašvaldības darbiniekiem no centrālās administrācijas, Kalnciema un Vilces pagastu pārvaldēm bija ieradušies Jelgavas novada pašvaldības lielajā sēžu zālē, kur ceturtdienas pēcpusdienā bija paredzēta Jelgavas novada attīstības stratēģijas 2012.- 2032.gadam apspriešana.

Kad pāri noliktajam laikam piecas minūtes bija pagājušas, novada Attīstības nodaļas vadītāja Līga Lonerte paziņoja, ka sakarā ar to, ka zālē sanākušie šo attīstības stratēģiju zina, bet citi nav atnākuši, sapulci nolemts pārcelt uz pirmdienu. Tā notiks pulksten 17, ari pašvaldības ēkā Pasta ielā. Uz nākamo sapulci pašvaldības darbiniekiem, tostarp arī no visām pagastu pārvaldēm, būs jāierodas obligātā kārtā. Pašvaldības darbiniece plānotāja Inese Baumane zz.lv atzina, ka visdrīzāk cilvēki internetā iepazinušies ar attīstības stratēģiju un ir apmierināti ar to. Tāpēc arī neviens nav atnācis. Jau rakstīts, ka ar attīstības stratēģijas materiāliem līdz 12.augustam var iepazīties Jelgavas novada pašvaldības 306.kabinetā darba dienās no pulksten 8 līdz 17, kā arī pašvaldības mājas lapas sadaļā «Sabiedrības līdzdalība». «Attīstības stratēģija ir ilgtermiņa plānošanas dokuments, kas noteiks novada stratēģiju un attīstības prioritātes turpmākajiem 20 gadiem, tāpēc aicinām novada uzņēmējus, izglītības, veselības, sociālās aprūpes, infrastruktūras, vides aizsardzības un novada nevalstisko organizāciju pārstāvjus, kā arī citus interesentus iesaistīties attīstības stratēģijas publiskajā apspriešanā, lai vienotos par turpmākās attīstības galvenajiem virzieniem un veicamajām aktivitātēm Jūsu pārstāvošajās jomās,» aicina pašvaldība.Portāls pārliecinājās, ka stratēģijā minēts, piemēram, ka Jelgavas novads kļūs atvērts kvalitatīvam internacionālam darbaspēkam, kas būtiski palielinās iedzīvotāju skaitu. Plānots, ka vairums ražotņu piederēs ārzemniekiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

hi-hi

Laikam neuzticas tādai pašvaldībai! Slikta reputācija! Vēl jau atceramies kā viens otrs augsti stāvošs kungs izpildās.

pirms 6 gadiem, 2012.07.28 14:55

pofigists

Man pofig ko specialistu armija tur saskribeleja lai rādītu iespaidu, ka viņi baigi strāda un liek visus spēkus lai iedzīvotāji dzīvotu laimīgi savā novadā! Blefs! pēc gadiem tas gara darbs tiks iemests miskastē.

pirms 6 gadiem, 2012.07.28 10:49

vēlētāja

Tas viss ir baigais blefs- kāpēc nav atremontēta Elejas šoseja-par to taču Caune esot vietnieks un atbildīgs par rajona tautsaimnicību reiz lēma un sprieda ar putām uz lūpām...un ,kas no tā ir sanācis-PAPĪRS PANES VISU un tautai ar atmiņu ir pavisam švaki!!!

pirms 6 gadiem, 2012.07.27 19:16

novadniece

Kad bija vecās teritorijas, bija jēga katram pagastam. Tagad? Nu kāda man daļa, par Vilci vai Kalnciemu pēc gadiem 20, ja es esmu no Svētes. Biju uz sapulci Svētē un no tā visa jēgas šā vai tā maza. Un vispār, man pēc visiem izgājieniem, ko sastrādājis visiem zināmais malumednieks un melis , nevēlos pat skatīties uz novada pašvaldības ēku, kur nu vēl tajā iet iekšā.
Lai jau pašvaldībai veicas traļivaļi pa Zaķu pļaviņu u.c. semināriem visnotaļ raiti.

pirms 6 gadiem, 2012.07.27 14:41

juziks

...nu gan brīnumi!!Kaut kā jocīgi!Visi čomi sataisa mēslus,saraksta avīzēs kad mēs sekosim līdzi,bet pēc laiciņa viss tā klusām noklust!Gan malumedības,gan kukuļņemšana,gan auto iegāde par kapeikām.....visi gali ūdenī!Un pasakiet,kāda jēga iet runāt???Sasola sasola,īzzog, un tad klusiņām viss noklust....kur ir loģika?Vai tiešām viņi domā ka cilvēks ir pilnīgs muļķis???

pirms 6 gadiem, 2012.07.27 11:23

x

Tur jau nav ar ko diskutet. Vai tad stirnu saveejs ar saviem ielikteniem kaut ko pateiks jedziigu. Bus jaklausas vieni meli. Un ko melis var pateikt par to kas bus pec 20 gadiem, ja bandai javac parpalas pec nepilna gada.

pirms 6 gadiem, 2012.07.27 09:50

s

...cilvēkiem laikam ir dziļi vienā vietāj ja iet runa par 2032 gadu;))))))))...jūs pie varas neko nespējat sakarīgu piedāvāt gadu uz priekšu, kur nu vēl tādā nākotnē:)))))))))))))

pirms 6 gadiem, 2012.07.27 09:48

Vietējās ziņas