Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāji Ozolniekos labos pašvaldības ceļu un bērnu rotaļu laukumus 5

Ozolnieku novada pašvaldība ir izvērtējusi iedzīvotāju iesniegtus projektus, kas paredz apkārtējas vides labiekārtošanu. Iedzīvotāju grupas un organizācijas plāno labiekārtot bērnu laukumus, iegādāties sporta un deju inventāru.

Pašvaldība informē, ka noslēgusies konkursa «Es zinu, varu un daru» darbu vērtēšana. Konkursa noteikumi paredzēja, ka aktivitātēm ir jānotiek Ozolnieku novada teritorijā, viena projekta īstenošanai katrs pretendents varēja pieprasīt finansējumu, kas nepārsniedz 500 latu. Tā kā projekta finansējums tiek piešķirts no pašvaldības budžeta līdzekļiem, iegādāto aprīkojumu paredzēts piesaistīt atbilstošo pašvaldības iestāžu vai nodaļu inventāram, tā nodrošinot gan projektā veiktās aktivitātes uzskaiti, gan kontroli.Ozolnieku novada Dome līdz projektu iesniegšanas termiņa beigām saņēma 20 projektu pieteikumus. No tiem pilnībā apstiprināti deviņi, daļēji – trīs projekti, bet nav apstiprināti astoņi projekti.Apstiprināto projektu saraksts liecina, ka Skolas ielas 11. un 13.māju pagalmā plānots izveidot rotaļu laukumu, bet Parka ielas 3.namā rotaļu laukumu paredzēts atjaunot. Pirmsskolas izglītības iestādes «Pūcīte» grupas «Narcisīte» vecāki saņems 499 latus, lai izveidotu koka lapeni, kur bērni varētu patverties no saules.Personu grupa «Ozolnieku aizupieši» saņems 380 latu, lai uzlabotu pašvaldības ceļa posmu Aizupē, tāpat paredzēts iegādāties blietētāju, lai uzlabotu slēpošanas trasi. Ar visu apstiprināto sarakstu var iepazīties Ozolnieku novada pašvaldības mājas lapā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Mamma

Jocīgi, kas notiks ar b/d Pūcīte citām bērnu grupām????

pirms 6 gadiem, 2012.09.11 16:20

Vincents

Tas gan jocīgi, Ozolnieku pašvaldība ir viena no bagātākajām, jo lielākā daļa iedzīvotāji strādā Rīgā, līdz ar to IIN nāk ar uzviju, arī NĪ nodokļi ir lieli, jo kadastrālā vērtība nav mainīta kā tas bija Jelgavā.
Ozolniekos vispār visam vajadzēja būt ideāli.

pirms 6 gadiem, 2012.09.11 12:37

zuzanna

nav gan par privātu:
http://www.ozolnieki.lv/images/Apstiprin%C4%81tie_un_da%C4%BC%C4%93ji_apstiprin%C4%81tie_projekti_zinu_varu_un_daru.pdf

pirms 6 gadiem, 2012.09.10 17:53

hmmm

Malači, kas uzņēmīgi, starp tiem, kam 12 stundas nepaņem darbs un ceļš uz to.
Bet tādas frāzes, kā "Personu grupa «Ozolnieku aizupieši» saņems 380 latu, lai uzlabotu pašvaldības ceļa posmu Aizupē", liek aizdomāties, ka laikam pašvaldība vairs netiek galā ar pienākumiem. Es, saprotu trases vai lapenes, kas nav pašvaldības tiešais pienākums, bet nu - ceļš?... Jocīgi.
Tak ir viela pārdomām: varbūt tā visi - paši sametamies, salabojam citus ceļus, vēl šo to saplānojam, padarām, noorganizējam, un ko vispār darīs pašvaldība? Tai zūd jēga. Principā tā būs nevajadzīga, jo kāda gan starpība - mūsu nauda pašvaldības kasē vai mūsu nauda kopkasē, ja to iezlietosim vienam un tam pašam? Vispār varam arī tā, un varbūt būs pat labāk! Ar mazākiem zudumiem... ;))))

pirms 6 gadiem, 2012.09.10 17:12

Vietējās ziņas