Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Informēs par ES atbalstu mežu īpašniekiem

Uz bezmaksas informatīvajiem semināriem par ES atbalstu meža īpašniekiem Valgundē un Tērvetē aicina Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Mežu konsultāciju pakalpojumu centrs.

Semināros speciālisti stāstīs par turpmākajos piecos gados pieejamo ES atbalstu ieguldījumiem meža platību paplašināšanā un mežu dzīvotspējas uzlabošanā, informē mežsaimniecības konsultante Ieva Doniņa. Lauku atbalsta dienests izsludinājis projektu iesniegumu pieņemšanu pasākumā «Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un meža dzīvotspējas uzlabošanā», kopējais pasākuma publiskais finansējums ir septiņi miljoni eiro. Projektu iesniegumi tiks gaidīti no 15. decembra līdz 16. janvārim.

Mežu konsultāciju pakalpojumu centra Zemgales nodaļa seminārus organizē 29. novembrī pulksten 10 IKSC «Avoti» Jelgavas novada Valgundē (Saules iela 2) un 30. novembrī pulksten 10 Tērvetes novada kultūras namā. Tajos varēs saņemt arī individuālas konsultācijas par iecerētās aktivitātes atbilstību ES nosacījumiem.

Vairāk informācijas sniegs Ieva Doniņa – tālrunis 26352648, e-pasts ieva.donina@mkpc.llkc.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas